vodafone arena'da erdoğan'a ve davutoğlu'na yapılan saygısızlık

 • başlık, vodafone arena'da erdoğan ve davutoğlu'na yapılan saygısızlık olacaktı ama başlık sınırına takılınca olmadı. zaten erdoğan yazınca davutoğlu yanında bonus olarak geldiğinden bu durumdan kimse rahatsız olmaz.

  evet efendim, Vodafone Arena'nın açılışı için stadyuma asılan Erdoğan ve Davutoğlu'na ait posterler sebebi bilinmeyen bir nedenle kaldırılması olayıdır.

  kesin bilinmeyen bir sebepten dolayıdır diyerek gülüyorum. Beşiktaş'ımızın yüce taraftarı bu adamları orada görmekten memnun değilmiş inmiş işte. o posterleri oradan indirenlerin ellerinden öpüyorum. ata'mın yanına yakışmayan bir manzaraydı.

  link

  edit: pardon arkadaşlar posterleri rüzgar atmış, kimsenin suçu yokmuş. demekki allah u teala da bizim tarafımızda rüzgar atacağı posterleri biliyor.

 • her gün her dakika bu adamları görmekten sıkılmışlardır belki bide böyle düşün
  edit:protesto en temel demokratik hakkımızdır neden protesto ediyoruz keyfimizdenmi ediyoruz bunca insan neden sevmiyo reyizi hiç düşündünüz mü bunu

 • Ülkenin seçilmiş cumhurbaşkanını sevmeyebilirsin ama saygısızlık yapmaya hakkın yok. Adam cumhurbaşkanı sıfatıyla oraya gelip açılış yapacaksa orda adamı protesto etmek, hakaret etmek gibi davranışlar medeni bir insana yakışmaz. Bu ülkede akplısı de muhalifi de barzo olduğundan dolayı aslında hepimiz aynıyız, bu kafayla Atatürk'un bahsettiği medenılıge ulaşmamız imkansız gibi.

  Edit: bakın ben de sizin kadar muhalifim ama eleştirinin, protestonun adabı vardır. Futbolu siyasete alet etmek, bastırılmış tepkileri futbol gibi bir eğlence oyununda stad açılışında patlayarak göstermek doğru değildir.sıyasetın alanı ayrıdır.aynısını milli mücadele döneminde dindar kesim Atatürk'e yapıyordu. Nasıl göze batıyor ve eleştiriyorsak sırf bizle aynı fikirdeler diye yapılan yanlışı görmezden gelmeyelim.

 • Cumhurbaşkanına yalakalık yaparak yapılan stadın açılışında kendi kafalarının keyfine iş yapma çabası, ikinci bir stad açılışı faciası şeklinde nitelendirebiliriz. Cumhurbaşkanı olmasa bu stadı yapamazdık diye bangır bangır bağırırken Fikret orman bey şimdi bu yapılan harkulade saygısızlıktır. Evet ben de sevmem kendisini lakin yapılmaması gereken bir harekettir o makam Tayyip Erdoğan'dan daha büyüktür bunu unutmamak gerekir. Yarın Bursaspora büyük paralar döner demedi demeyin #rez

 • gerçekten üzülüyorum böyle üniversite okuyan insanları görünce. mına koyim bilmiyonuz bari araştırın bişey söylerken bi başlık açarken. rüzgardan uçmuş arkaya atılmış tayyip beyin asılı resmi. saygısızlık arıyorsanız önce stada alınmayan taraftara bakın kim izleyecek orda maçları ? kimden kazanacaklar stadın parasını ?

  1
 • poponuzdan dışkınız eğri çıksa başlık açacaksınız. cümlesinin karşılığı olan başlık.

 • Futbol siyasete alet edilmiş ve posterler asılmıştır. O posterleri kaldırmak değil asmak futbolu siyasete alet etmektir.

  Her şeyde kendi parmağı varmış gibi gösterenlerin hakettiği bir saygısızlıktır.

  2
 • Ne diyem mahmut mu diyem

  1

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -