vodafone arena

 • beşiktaş'ımızın yeni yuvasıdır.

  çok beklendi, çok acı çekildi, taraftar sıkıldı, yönetim çalkalandı. siyasetin kirli yüzü ''dur'' dedi, maddi sıkıntılar kulübü öldürmeye başladı. fakat hep bir umut vardı, hep orada olan, takımını her zaman kucaklayan bir kartal ruhu, bir çarşı geleneği vardı. 2013'den bugüne birsürü sıkıntı içinde geçen 1065 günün ardından nihayet kartal yuvasına dönüyor.

  11 nisan günü saat 20:00'da kartal yuvasına dönecek. taraftar hep onunla birlikte olmaya devam edecek.
  seba ruhu yaşayacak.

 • maçı televizyondan takip ettim, gidip görmüş gibi konuşacağım ona göre değerlendirin.
  stadı çok beğendim, (bkz: türk telekom arena)yı katletmişlerdi, burada aynı hatayı yapmamışlar. stat kesinlikle beton yığını gibi gözükmüyor. ayrıca yeri ve konumu hakkında saatlerce konuşabilirim, çünkü şu an da hazırlanan metro seferleri ile beşiktaş'a ve karaköy'e kadar uzanacak. yani atatürk hava alanından metroya binen bir kişi ortalama 40 dakika içinde stadyumda maçı izleyebilir. önceden fena mıydı? hayır yine taksim metrosunda inerdin oradan yürüyerek 15-20 dakikada gümüşsuyundan inerek geçerdin. şimdi o taksim metrosunun karışıklığından kurtulması bile bir şey.

  ayrıca stat içerisinde avm, müze ve yaşam merkezi planlanıyormuş! çok yerinde bir karar! taksim ve çevresinde bu görevi gören tek yer demirören avm'ydi ancak o da sözde, bu açığı buranın kapatabilme ihtimalleri mevcut. yanlış bir projelendirme ile ellerinde patlama ihtimalide yok değil. ama şimdiye kadar kulübün izlediği politikaya sempati duymuyor değilim. açılışında tayyip amcama karşı yapılan güzel yıkama yağlama için çok eleştiri geldi. ama buradan beşiktaş taraftarına bir şarkı gönderiyorum anlasınlar link.

  fikret ormanın açıkladığı gibi, kesinlikle istanbulun değerlerine değer katacak bir yapım olmuştur. iyi günlerde kullanın.

  not: kendi takımlarımı tutuyorum.

  2
 • Kupa kaldırmak için güzel bir stad

  1
 • yeni yuvamız. çok desibel rekorlarının, nice başarıların olacağı, seba ruhunun ölene dek yaşatılacağı yerdir.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -