vizesiz gezilebilecek ülkeler

 • ülkemizde son yaşanan olaylardan sonra vizesiz gezilebilecek 73 ülke olduğu gerçeği saklanmaya çalışılıyor. kaçalım gençler
  Antigua-Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Bahamalar, Barbados, Belize, Bolivya, Bosna-Hersek, Brezilya, Brunei Sultanlığı, Ekvador, El Salvador, Fas, Fiji, Filipinler, Guatemala, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Honduras, Hong Kong, iran, Jamaika, Japonya, Karadağ, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC, Kolombiya, Kore Cumhuriyeti (Güney Kore), Kosova, Kosta Rika, Libya, Lübnan, Makau Özel Bölgesi, Makedonya, Maldivler, Malezya, Mauritius, Nikaragua, Pakistan (iş adamları vizeden muaf), Palau Cumhuriyeti, Paraguay, Rusya, Seyşeller, Saint Kitts and Nevis, St. Lucia, St. Vincent-Grenadines, Sırbistan, Singapur, Solomon Adaları, Sri Lanka, Suriye, Svaziland, Şili, Tayland, Trinidad-Tobago, Tunus, Tuvalu, Uruguay, Ürdün, Venezuela

 • trinidad tobago'ya giderek kalipsocu olmaya karar vermemi sağlamış faideli başlık.

 • Çok faydalı bir entry oldu

  1
 • vizesiz ülke gezme imkânı faydalı bir şey, ama vize süreleri çok kısıtlı be kardeşim. seferber olup sevimsiz arkadaşlarını gönderiyorsun, daha bir şey anlamdan bumerang gibi geri geliyorlar.

  geçen birkaç arkadaşı bizzat sınıra kadar eşlik ederek gürcistan'a gönderdim. hazır buralara gelmişken kendim de yol üzeri farklı şehirlerde bulunan arkadaşlarıma uğrayayım dedim.

  eve dönünce bir de ne göreyim, gürcistan'a gönderdiğim herifler benden önce dönmüşler amk. arkadaş değil evcil hayvan mübarek.

 • Valla 15 lira verip Batuma gitmek demektir. Ayrıca ahanda bu gün seyahat sitemde bunun makalesini yazdıydım. Ancak link ihracatı yapmamak için link yapıştırmıyorum.

  OMÜ sözlük ve ergen dostlarımız ile Batum seferi yapalım. En fazla Jeam Bean Türkiyede pahallıya satarız millete.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -