favorilere eklediği son 20 entry


... tümü ...
 • beni bilenler bilir, amerika'nın new york şehrinde yaşamaktayım ve ulusal güvenlik departmanında yazılım müdürüyüm.

  buradaki quantum bilgisayarlar ile deepweb in abyss denilen bölgesine ulaştım. izlediğim videolar yüzünden psikolojik tedavi gördüm, sorguya alındım.

  tüm uğraşlarına rağmen sonunda kayda değer bir şey bilmediğimi, tehlikesiz olduğumu ispatladım. ancak iş hiç te öyle değil..

  51. bölgeyi hepiniz duymuşsunuzdur. amerikan ordusundan ayrılan, ordu tarafından şuan da aranan bir kişinin deep web'de paylaştığı çok gizli 51.bölge bilgileri şuan elimde mevcut ve bu bilgileri siz değerli omü sözlük yazarları ile paylaşmaya karar verdim.

  bu bilgileri paylaşarak hayatımı tehlikeye attığımı biliyorum, ancak daha fazla içimde tutamadım.

  51.bölge nedir?

  amerikan hükümetinin açıkladığı kadarıyla teknoloji alanında araştırma ve geliştirme yapmak için kurulmuş, bir nevi arge çalışmaları yapan bir üs.

  burada asıl soru işareti; burası neden bu kadar gizli ve amerikan başkanı dahi özel izinle giriyor..

  bölgenin kurulu olduğu arazi yaklaşın 80 kilometrekare.

  şimdi deep web'deki açıklanan 51.bölgeyle alakalı bilgilere gelelim:

  burada z-6432 kod adı kullanılan bir gezegen ile şuan irtibat halinde oldukları, uydu aracılığıyla uzaylılarla konuşulduğu bilgisi mevcut. ancak bir konuşmanın 51.bölgeye ulaşması kullanılan üstün teknolojiye rağmen yaklaşık 9 ay sürüyor. bunla ilgili son dönemlerde ciddi şekilde ilerleme kaydedilmiş ve yakında bu süre de düşecekmiş.

  başta rusya ve diğer devletlerin uzaydan 51. bölgenin fotoğrafını alarak incelemeler yaptığı biliniyor. 51.bölge görevlileri bunla ilgili çok fazla önlem almış, ve yukarıdan bakıldığında gerçekmiş gibi görünecek şekilde sahte yapılar inşa etmiş. yani 51.bölgenin uzaydan gördüğümüz görüntüleri tamamen sahte. zaten 51.bölgedeki asıl icraatlar yeraltında bulunan kompleksler yapılıyormuş ve bu nedenle gerçek görüntüsünü alsanız bile pek bir şey de ifade etmeyecek.

  üssün çevresindeki güvenlik önlemleri o kadar hat safhadaki 75 kilometreden yakınına gelen bir kedi, hatta fare dahi gelişmiş hareket sensörleriyle algılanıyor, bölgeye bir sinek, bir kuş dahi girmeye çalışsa etkisiz hale getiriliyor.

  bölge yakınında askeri hava araçları dahi bahaneleri ne olursa olsun uçamıyor, uçuş izni istemeleri teklif dahi edilemiyor. izinsiz uçuş yapması halinde ise kendi askeri uçağı, sivil yolcu uçağı farketmeksizin düşürülüyor.

  bölgeye 75 km. den fazla yaklaşan kişiler 50. km ye kadar takip ediliyor, daha da fazla yaklaşması halinde uyarı dahi verilmeden öldürülüyor. bu sebeple ölen çok kişi mevcut ve bu kişilerin görselleri şuan da deep web'den almış olduğum belgelerde bulunmakta.

  1947 yılında roswell kasabasına düşen, ne olduğu belirlenemeyen hava aracı burada tutulmakta ve içeride çalışan çoğu kişinin bile giremeyeceği şekilde muhafaza edilmekte. bu olay o yıllarda dünya basınını sıkça meşgul etmiş, sonrasında abd hükümetinden yapılan "düşen cisim bir meteoroloji balonu" açıklamasıyla unutulmuştu. kaynakta yer alan bilgilere göre bu cisim aslında bir ufo ve içerisinden çıkan uzaylıların görselleri de elinde mevcut.

  abd ordusu o yıllarda birçok teknolojiyi düşen bu ufo aracından kopyalamış ve üzerinden yaklaşık 70 yıl geçmesine rağmen hala kopyalayamadıkları birçok donanım da mevcutmuş.

  1997 yılında gerçekleşen bir radyo yayınına kimliği paylaşılmayan 51.bölgede görev almış bir subay katılmış ve yayın bilinmeyen bir sebepten kesildikten sonra o kişiye bir daha hiç ulaşılamamıştı. işte o ses kaydı; http://vocaroo.com/i/s037NwUzlxcQ

  paylaşılan bilgiye göre uzay boşluğuna haberleri dahi olmadan bırakılan, orada terkedilen binlerce kozmonot bulunmakta. bunu aslında ruslar'da yapmakta ancak aralarındaki gizli bir antlaşmadan dolayı bu bilgiler asla paylaşılmamakta. işte uzayda terk edilen bir kadın kozmonotun tüyler ürperten ses kaydı; http://vocaroo.com/i/s0HOq69cPp2r

  dünya haritasında gördüğümüz okyanusların aslında yalnızca %5'i keşfedilmiş ve 51. bölgede yapılan araştırılmalarda kalan kesimlerinde yarısına yakınına ulaşılmış. işte yapılan araştırmalar sonucu okyanus'tan alınan bir ses kaydı; vocaroo.com bu denli bir ses dalgasının eşi benzerine henüz rastlanmamış.. sesin izge grafiğine baktığınızda ne demek istediğimi daha net anlayacaksınız; http://i.hizliresim.com/vRVqn6.jpg

 • Pixies e ait, efsane parça.
  Sözleri;
  stop
  with your feet in the air and your head on the
  ground
  try this trick and spin it, yeah
  your head will collapse
  but there's nothing in it
  and you'll ask yourself

  where is my mind (3x)

  way out in the water
  see it swimmin' ?

  i was swimmin' in the carribean
  animals were hiding behind the rock
  except the little fish
  but they told me, he swears
  tryin' to talk to me to me to me

  where is my mind (3x)

  way out in the water
  see it swimmin' ?

  with your feet in the air and your head on the
  ground
  try this trick and spin it, yeah
  your head will collapse
  if there's nothing in it
  and you'll ask yourself

  where is my mind (3x)

  ooooh
  with your feet in the air and your head on the
  ground
  ooooh
  try this trick and spin it, yeah
  ooooh
  ooooh

  Mr. robot için spoiler içerir.
  --- spoiler ---

  Mr. Robot da kullanılarak, hayali insan olayı ile birbirine benzeyen, fight club a gönderme yapılmıştır.
  https://www.youtube.com/watch?v=kDqdM7wLVns

  --- spoiler ---

  4
 • Selvi Boylum al yazmalım repliği.

  " Sevgi neydi? Sevgi iyilikti, dostluktu, sevgi emekti.."

  2
 • insanoğlu garipti her lafı kaldırmaz, ibne dersin kızar da sikersin aldırmaz.
  -george w. pusht-

  1
 • çok kitap okuyan kürtlere verilen sıfat.

... tümü ...

bizi takip edin