• 396.85

  demleme çay

 • 195

  başlık

 • 866

  entry

 • 0

  bu ay

 • 0

  dün

 • 0

  bugün

overrated

birinci nesil yazar

Takma düzelir be kanka..son 20 entry

 • tek mendille klavyeden başlanır monitörle devam edilir yakınlardaki masalar sehpalar da parlatıldıktan sonra el yüz temizlenerek olay bitirilir.

  3
 • söylediklerinin benim nezdimde de savunulacak bir tarafı yok. ülken süper bir durumda olmayabilir. bombalar, terör, basın özgürlüklerinin ayaklar altına alınması, yolsuzluk almış başını gidiyor olabilir eyvallah. fakat bunun ifade ediliş biçimi "bokunda boğul türkiye" veya "yeni yıl size girdi" şeklinde olursa orda seni hırpalayan adamın da kendince haklı sebepleri olmuş olur.

  bunlar bir yana hiçbir durumda şiddetin meşrulaştırılamayacağını da öğrenmemiz lazım.hangi görüşten olursanız olun demokratik bir hukuk devletinde yaşıyorsanız kimsenin cezasını kendiniz kesemezsiniz. adam yargılanır suçlu bulunursa cezasını çeker. herkes kendi adaletini sağlamaya kalkarsa işimiz var.

  2
 • sözlüğü eleştirecek adam mı kaldı buralarda da yeni moda olsun. varsın gelsin de millet eleştirsin ona da laf etmeyin bari.

  1
 • reis varken hiç de uzak olmayan ihtimaldir. arkanıza yaslanın ve büyük fethi seyredin diyorum sadece.

  1
 • dünün muhterem hocaefendisi , bugünün vatan haini. yitip giden yüzlerce can , hayatları çalınan yüzlerce insan. 2017'de sinemalarda..

  2
 • iyi gün dostları şöyle öte tarafa siktirsin bakalım , biz sözlüğün kötü gününde de burdayız.

 • erkeklerin bok yemesinden mütevellit ortaya çıkmaktadır. türk erkeklerinin büyük kısmı abazalıktan kırıldığı için yurdumun kıllı kezbanları da dahil her dişinin götü evereste varmış durumda maalesef. beyni saman balyası dolu barajı geçemeyen embesil kızlar bile okumuş etmiş kültürlü gençleri beğenmiyor, neymiş efendim 1.90 boyunda kaslı değilmiş.

  erkeklere de kızamıyorsun tabi, adamlar islamcı kültürden geldiğinden dolayı bu işlerde özgüvensiz, evlenene kadar doğru dürüst kızlarla ilişki bile kuramamış , kimi görücü usülü evlenmiş falan dolayısıyla nefes alsın yeter mantığında olması doğal.

  bunun çözümü çok basit. instagramda filtre kovalayıp like kasmaya çalışan boş beyinsiz tipler yerine okuyup kendini geliştiren kızlara değer verilmeye başlanırsa bu götler everestten deniz seviyesine inecektir kısa zamanda. ha tabiki okuyup götü göbeği şişiren kızlardan bahsetmiyorum, insan kendine de bakmalı.

 • Bunun Atatürkçüsü tayyıpcısı falan yok Olamaz da. Seçilmiş hükümeti demokrasi dışı yollarla devirmeye çalışmak büyük şerefsizliktir ve her türlü karşı durmak gerekir kimsenin buna itirazı yok zaten.

  Fakat sormak lazım yapılan adaletsizlıkleri, haksız uygulamaları görmüyor musunuz diye. Reisin 15 yılda eline bulaşan kan miktarı darbe dönemlerinden daha fazla belki de.

  Bugün hep birlikte çakma da olsa darbe tiyatrosunun karşısında durduk ama yarın iktidar eliyle yapılan haksızlıklara karşı durmaya yine devam edeceğiz.

 • postmodern darbeye yeni bir soluk getirmiştir. yeni türkiye'de darbeler böyle oluyor demek ki. ama ne yalan söyleyeyim başta bir televizyonda görünce "noluyor amk" diyerek gerçek sanmıştım. sonra rte çıkıp da hüloğcular göreve çağırısı yapınca gerçek ortaya çıktı.

  20 yaşındaki emir kulu vatan evlatlarını dövüp linç eden ışid zihniyetindeki insanları ve onları kışkırtanları gördüm ben dün. halkın parasıyla alınan tanklar ve uçaklarla halka ateş açan askerimsi gençleri de gördüm aynı zamanda. ülke kafayı yemiş sonumuz hayrola.

 • kötü konuştuğum için anlayışınıza sığınaraktan cevabımı belirtmek istiyorum:

  "siktir olup gitsinler".

 • şampiyonluk yarışı verdiği ezeli rakibiyle daha sezon ortasında flört etmeye başlayıp kendi takımının sözleşme yenileme çabalarını siklemeyen, sezon sonu da dalga geçer gibi açıklamalar yapıp beşiktaş'a imza atan top tepici. ahlaktan, şereften falan bahsettiği açıklamaları da mevcuttur arşivlerde.

  türkiye'nin açık ara en iyi sağ bekidir şu an fakat ne kadar adam olduğu tartışılır. fenerli olsam klübün paspasçısı kadar değeri olmazdı gözümde şu hareketinden sonra.

  not: samsunspor.

 • zannetmiyorum ki müslüman olan bir insan hz. muhammed'i allahtan daha üstün tutsun, hadislere allahın emirlerinden daha çok değer versin. bir tarafta her şeyden üstün olan kudretli bir varlık, diğer tarafta sizin benim gibi etten kemikten, zaman zaman nefsinin kurbanı olmuş bir insan.

  yoo dostum yoo. bu kadar ucuz olmamalı.

 • bunu yapanların ve terörün allah belasını vermiyor maalesef canlar. allah bu işlerle ilgileniyor olsaydı onlarca yıldır sürekli ölüyor olmazdık. ülkeyi yönetenlerin ve can güvenliğinden sorumlu olan herkesin bu işin sıkı takipçisi olması lazım başka çare yok.

  terörün partisi,sağı solu, inancı vs. olmayacağından mütevellit tek bir tarafı eleştirmek doğru olmaz. fakat belirtmeden geçemeyeceğim ki 2015'ten beri bu 14. büyük terör saldırısı oldu ve yüzlerce kişi öldü bu ülkede. bizler bunlara sebep olanları cezalandırmadığımız sürece bu hazin tabloları tekrar tekrar izlemek durumunda kalacağız.

 • Ülkenin askeriyesi hükümete köle olmuşken doğru Düzgün politika geliştirebılecegını düşünüyorsanız fazla iyi niyetlisiniz.

  Güçlü ülke olmak için silahları ve nefreti değil, aklı, mantığı ve ilmi geliştirmemiz elzemdir. Bu da olur mu, bu coğrafyada ve bu kafa yapısıyla imkansız.

 • Şişirilmiş bir balondur. Karadağ ile hazırlık maçı yapıp 1-0 kazanmaya benzemiyor bu işler efendiler. Karşına ciddi rakipler çıkar böyle silkeler seni işte. Hala çekleri yenebılecegımızı düşünen varsa polyanna masallarıyla mutluluklar dilerim kendisine.

  Takımın teknik direktöründen tut da oyuncusuna kadar kimsede ne inanç var, ne de bir azim.pezevenkler tatil yapmaya gitmişler Fransa'ya hemi de 650 kişilik kafıleyle.sonra eleştirince yuhlayınca ayıp ediyor oluyoruz.

  Daha fazla madara olmasalar bari.

  Edit: göt etmiştir an itibariyle. Galibiyet için tebrikler fakat iyi futbol oynayamıyoruz halen şans da yanımızdaydı bu maç.

 • sapla samanı ayırt edemeyenleri göstermiş yine. o kızın orda babasının cesaretlendirmesiyle dans edip güzel bir görüntü oluşturmasıyla filistin'de yapılan katliamları neden birbirine bağlamaya çalışıyorsunuz anlamıyorum. konuşulan konu bu kızın özgürce dans edebilmesi yani tamamen farklı bir olay.

  t:koca yürekli bir babaya sahip olan kızdır. bu tip güzel görüntüler çoğalır umarız.

 • Bu tip sapıtmış, kafayı yemiş kanı bozuk dinci hakaretlerine kulak asmayınız.islam dininde ve diğer dinlerde insan-ıbadet ilişkisinin tamamen rızaya dayalı olması gerektiği bildirilmiştir. Zaten kalben inanmadıkca yaptığınız ibadetin de bir faydası olmaz.

  insanları dinden soguttugunuzun bilmem farkında mısınız gerizekalılar. Hadi biz soğuduk zaten ama bizden sonrakilere böyle mal mal konuşmayın.

 • çözüm süreci adı altında teröristlerle işbirliği yapıp ülkenin anasının sikilmesine sebep olanları destekleyenlerin kendisine düşman olduğu siyaset adamı. ha bir de aleviliği vardı unutmayalım.

  düzgün siyaset yapmaya çalışıp ılımlı olduğu için havuz medyasının gazıyla toplumsal lince uğrayan koca yürekli adam. yüreği o kadar büyüktür ki 7 haziran döneminde ülkeyi akp'nin elinden kurtarmak için her şeyi denemiş, öyle ki sayın bahçeli'ye başbakanlık bile teklif etmiştir.

  kendisi ülkenin anladığı dilden konuşup halkı aşağılasaydı, sağa sola ağzından salyalar akıta akıta konuşsaydı, kendisine yumurta atıp saldıranları bir güzel paketleseydi daha çok sevilirdi eminim.


... tümü ...

bizi takip edin