son kötü oylanan 20 entry


... tümü ...
 • Overlokçu olurdum herhalde. Overlokçu ayağınızaaa geldi haaanım ....

  herifteki hava obama da yok

 • arkadaş kalabiliyorsa . ya gerçekten sevmiştir yada hiç sevmemiştir.

 • bence gayet yerinde güzel bi harekettir . bu ülkede köy adlarını bile kürtçeleştirmeye başlayan zihniyet yoksunu insanlar var . ve bunu sıradan olağan bi şey olarak görüyorlar.
  ki devlet bahçeli'nin çoğu yararlı geçinen devlet adamından daha fazla faydası olmuştur bu memlekete bırakın da adı yaşasın memleketin bi yerinin bi köprüsünde.

 • efendim neymiş güya saygın güçlü ve gelişmiş bi yapımız vardır . daha eğitim sistemi oturmamamış ( pardon sistem dediysemde sistemli olan herhangi bi durum yok ) herkesin bi şekilde zorluklarla kazanıp zorluklarla okuduğu ve bu bölümlerde yüzlerce yerde olduğu için iyi okumuşuda kötü okumuşuda nasıl okumuşsa okumuşuda açıkta kalıyor . düşünsenene yer yıl binlerce mezun olacak bir bölümde ve bakan çıkacak keyfiye hadi yaa şimdi de bi 50 kişi atayalım diyecek . o kadarcık kişinin atamasında bile yüzlerce hile hurda dönecek. biride çıkıp demiyor ki sayın bakanım - bakanlarım veyahut yöneticlerim bu kadar bölüm okul açıyor mezun veriyorsun . sonra okudunuz ama bi 20 sene içinde naah alırız sizi gibi laflar ediyorsunuz . ülke içinde evcilik oynanıyor bunun herkes farkında fakat insanlar koyun gibi bi çoban olsunda başında bize bişeyler söylesinde dinleyelim şak şak alkış çalalım diyor.

  her neyse diyeceğim o ki helal olsun o abimize elleri öpülesidir bence ekmeğini taştan çıkarmak tamda budur..

 • Gece aldığın alkolün sabah yaptığı baş ağrısıyla bi daha içersem 2 olsun dedirten pişmanlık
  ( aynı akşam bi daha içersin oda var tabi ;)

... tümü ...

bizi takip edin