en beğenilen 20 entry


... tümü ...
 • 8 mart dünya kadınlar gününü bahane ederek r11'e binen birkaç tane fahişe tarafından gerçekleşmiş ve video'su sosyal medyaya düşmüştür:

  video linki

  atatürk şehri olarak lanse edilmiş ve ülkece bu onurlu sıfatla tanıtılmış bir şehir olan samsun'da da terör örgütü yandaşlığı yapan orospu çocuklarının olması gerçekten midemi bulandırıyor.

  video'yu izlerken resmen "içine ettiğimin otobüsüne günde 3-4 defa biniyorum ama bunlar neden bana denk gelmez ki" diye mırıldandım.

  bayrak yürüyüşü yapılmasına izin vermeyen bir rektörlük bu kahpenin fırlattığı mezopotamya eşeklerine ypg marşını söyletmeyi hangi akla hizmet ederek legal kılıyor anlamış değilim.

  yarın ilk olarak samsun il emniyet müdürlüğüne şikayet edip suç duyurusunda bulunacağım. bir terör örgütünün sözde marşının t.c. devletine bağlı bir eğitim kurumunda söylenerek açık bir şekilde terör örgütü propagandası yapılması, buz gibi suç teşkil etmektedir. o sustu, bu sustu ama biz susmayacağız. bizde sabır yok.

  hadi bakalım.

 • yarın cizre'de yapılacak olan temizliğin habercisidir.

  dilerim kürtler içlerindeki bazı orospu çocuklarından arınıp öğretmenlerin can korkusundan kaçmadığı şehirler yaratırlar. manisa'dan cizreye seni eğitmeye, belki yeni aziz sancar olman için uğraşanı vurmazsan kimse senden kaçmaz kürt efendi.

  kendi vatanımızda can güvenliğimiz yok anasını sikeyim. o kazılan hendeklerin hesabı bir şekilde sorulmalı.

 • kürt olurdum. su elektrik toprak her şey bedava amk.

 • şöyledir:

  "bu ülkenin akademisyen ve araştırmacıları olarak bu suça ortak olmayacağız!

  türkiye cumhuriyeti; vatandaşlarını sur'da, silvan'da, nusaybin'de, cizre'de, silopi'de ve daha pek çok yerde haftalarca süren sokağa çıkma yasakları altında fiilen açlığa ve susuzluğa mahkûm etmekte, yerleşim yerlerine ancak bir savaşta kullanılacak ağır silahlarla saldırarak, yaşam hakkı, özgürlük ve güvenlik hakkı, işkence ve kötü muamele yasağı başta olmak üzere anayasa ve taraf olduğu uluslararası sözleşmeler ile koruma altına alınmış olan hemen tüm hak ve özgürlükleri ihlal etmektedir.

  bu kasıtlı ve planlı kıyım türkiye'nin kendi hukukunun ve türkiye'nin taraf olduğu uluslararası antlaşmaların, uluslararası teamül hukukunun ve uluslararası hukukun emredici kurallarının da ağır bir ihlali niteliğindedir.

  devletin başta kürt halkı olmak üzere tüm bölge halklarına karşı gerçekleştirdiği katliam ve uyguladığı bilinçli sürgün politikasından derhal vazgeçmesini, sokağa çıkma yasaklarının kaldırılmasını, gerçekleşen insan hakları ihlallerinin sorumlularının tespit edilerek cezalandırılmasını, yasağın uygulandığı yerde yaşayan vatandaşların uğradığı maddi ve manevi zararların tespit edilerek tazmin edilmesini, bu amaçla ulusal ve uluslararası bağımsız gözlemcilerin yıkım bölgelerinde giriş, gözlem ve raporlama yapmasına izin verilmesini talep ediyoruz.

  müzakere koşullarının hazırlanmasını ve kalıcı bir barış için çözüm yollarının kurulmasını, hükümetin kürt siyasi iradesinin taleplerini içeren bir yol haritasını oluşturmasını talep ediyoruz. müzakere görüşmelerinde toplumun geniş kesimlerinden bağımsız gözlemcilerin bulunmasını talep ediyor ve bu gözlemciler arasında gönüllü olarak yer almak istediğimizi beyan ediyoruz. siyasi iktidarın muhalefeti bastırmaya yönelik tüm yaptırımlarına karşı çıkıyoruz.

  devletin vatandaşlarına uyguladığı şiddete hemen şimdi son vermesini talep ediyor, bu ülkenin akademisyen ve araştırmacıları olarak sessiz kalıp bu katliamın suç ortağı olmayacağımızı beyan ediyor, bu talebimiz yerine gelene kadar siyasi partiler, meclis ve uluslararası kamuoyu nezdinde temaslarımızı durmaksızın sürdüreceğimizi taahhüt ediyoruz."

  ****************

  hendek kazarak ayrı bir devlet kurduğunu sanan mezopotamya eşeklerini de böyle tahsil görmüş bireylerin desteklemesi, nasıl bir beyin buhranının sonucudur değerli dostlar?

  şu güzelim çocukların aklına girip bilumum uyuşturucularla kukla gibi oynatan şerefsiz köpekler gebermesin diye, biz de destekleyelim mi sizi yani? bu mudur o yüce amacınız?:

  http://imgz.star.com.tr/imgsdisk/2015/06/11/110620150103087180424_2.jpg

  cizre'de öldürülen çocuk derken, bu okul yakan serseri sürüngenlerden mi bahsediyorsunuz lan?

  http://www.medya365.com/images/haberler/2015/08/pkk_cozum_surecinde_silahlandi_h305390_8b758.jpg

  neyse, anaokuluna bomba koyup yenidoğan ünitesini patlatmaya çalışan, saçma sapan ırkçı hayalleri için kendi milletindeki insanları da acımadan katleden ve son 20 yıldır 40.000'den fazla bebek, yaşlı, kadın demeden insan katliamı sürdüren bir terör örgütünü temize çıkarmak için, bu örgütün türk devletinden ayrı bir devlet kurmasını teyit etme adına imza atılan bildiridir bu. evet, manipülasyon falan yok; az buçuk paragraf bilgisi olan şu yazıdan nasıl bir tema çıkarılacağını anlar.

  omü'den imza atan ve türk devletinden çatır çatır parasını alan akademisyenler ise şöyle:

  canani kaygusuz

  taner özbenli

  özgür öztürk

  melda yaman

  fatih çağatay cengiz

  ali rıza güngen

  ayşe gözen

  selam size ifade özgürlüğü kisvesi altında terörist propaganda yapan koca yürekli yoldaşlar. biz de size katil sevici muamelesi yapacağız artık; kazıdık isimlerinizi aklımıza.

  yüzsüzsünüz; türk düşmanı, türk devletinin düşmanları olan birer hainsiniz. böyle leş gibi düşüncelerde olan insanların samsun gibi maneviyatı ata'dan kalma olan bir şehirde barınması rezaletten başka bir şey değildir.

  bilmiyorum, şu haberlere bakarken de sırıtıyor musunuz acaba?

  http://galeri.omusozluk.com/k/2139/ + 10 ocak 2016 sözde barış için akademisyenler bildirisi

 • k*rt piç evlatlarının change.org adlı sitede başlattığı kampanya:

  link

  bu amına kodumun mezopotamya eşeklerine sövünce ırkçı oluyoruz sonra anasını satayım. siktiğimin haşereleri.

  yoruma bak hele yoruma:

  --- spoiler ---
  Kurdlere karsi insanlik sucu isleyen TSK teror orgutune yardim sucu islenmistir. Bu yuzden bende imzaliyorum.
  --- spoiler ---

  10 tane çocuk doğuran anasını siktiğimin evladı seni.

 • hemen kendilerini belli edip entry girmeleri gereken yazarlardır. bir şey konuşacağız sadece.

  edit: anca eksilersin orospu evladı.

 • sikin sikin, amına koyun formatın affedersin.

  format kim ki zaten?

  inci sözlük'te anlatılması gereken saçma sapan bir hikaye. üniversite sözlüğü lan burası. ipini koparan liseli geliyor amk.

 • kanal d'nin de açıklamasıyla ayyuka çıkan adi algı yönetimidir:

  link

  özetliyorum:

  --- spoiler ---

  08.01.2016 tarihli beyaz show programı’nda gerçekleştirilen bir telefon bağlantısına dair yaşananları kamuoyuyla paylaşma lüzumu hissettik.

  beyazıt öztürk, 20 yıldır kanal d ekranında herkesin çok yakından bildiği, eğlence içerikli show programı yapmaktadır. dün gece yayından sonra, yaptığımız araştırma sonucunda elde ettiğimiz bilgiler aşağıdaki gibidir;
  kendisini ayşe çelik öğretmen olarak tanıtan kişi, konuklara “ünlü olmadan önce yaptığınız ve şimdi özlediğiniz neler var”, “hayranlarınızla başınıza gelen en tuhaf şey nedir”, “kendinizi eleştirirseniz neyinizi eleştirirsiniz” sorularını sormak istediğini aktarmıştır. ardından cep telefonundan yayına bağlanmıştır. yayında bambaşka konuları dile getirmiş ve sonrasında da sosyal medyada gündem oluşturmuştur.

  beyazıt öztürk, istisnasız bu ülkede herkesin sevdiği, programında asla siyasete yer vermeyen, toplumun her kesimini kucaklayan tarzına rağmen böylesi bir provokasyonun içine çekilmeye çalışılmıştır.

  altını çizerek bir kez daha belirtmek isteriz ki hiçbir suistimal ve iftira çizgimizi ve duruşumuzu değiştirmeyecektir. iyi niyetle bakan gözlerin hemen farkedebileceği bu provokasyona karşı kanal d yönetimi söz konusu kişiye dair tüm hukuki süreçleri işletecektir.

  kamuoyuna saygıyla duyururuz.

  ************

  konu ile ilgili milli eğitim bakanlığının açıklaması aşağıda yer almaktadır;

  meb'den "operasyonları eleştiren öğretmen" haberine ilişkin açıklama - bakanlık yetkilileri, bir televizyon programına telefonla bağlanarak öğretmen olduğunu söyleyen ve doğu'daki terör operasyonlarını eleştiren kişinin öğretmen olmadığını bildirdi.

  ankara (aa) - milli eğitim bakanlığı (meb) yetkilileri, bir televizyon programına telefonla bağlanarak öğretmen olduğunu söyleyen ve doğu anadolu ile güneydoğu anadolu'da devam eden terör operasyonlarını eleştiren kişinin öğretmen olmadığını açıkladı.

  meb basın ve halkla ilişkiler müşavirliği yetkilileri, bir televizyon programına katılarak öğretmen olduğunu iddia eden a.ç. adlı kişinin araştırıldığını, bu isimde meb’de görevli 3 öğretmen bulunduğunun tespit edildiğini belirtti. bu 3 öğretmenle de birebir görüşüldüğünü ifade eden yetkililer, 3 öğretmenin de durumdan rahatsızlık duyduklarını belirterek böyle bir programa bağlanmadıklarını söylediklerini aktardı.

  bakanlık yetkilileri, televizyon programında açıklama yapan kişinin milli eğitim bakanlığı ile hiçbir bağlantısının bulunmadığının tespit edildiğini kaydetti.

  --- spoiler ---

  kadın öğretmen bile değilmiş. dağdan telefon açıp tüm türkiye'yi açıkça pkk sempatizanlığına alet etmiş bir fahişe.

  dezenforme haber yapmaktan beyni yanan orospu çocuğu terör örgütü medyası demek ulusal kanallara da dadanmış. "bu kadın milli eğitim bakanlığına bağlı olan bir öğretmense, benim çocuğumu eğitme ihtimali olan bir eğitmense allah belamızı versin ki bu bok gibi hükümetle yönetiliyoruz." diye bir cümle kurmuştum dün. bugün de bu kaltağın öğretmen falan olmadığı ortaya çıktı.

  yanında 17 yaşında kızı varken pkk'lı köpek dölleri tarafından başından vurulan emekli astsubayın feryadını yanmak için de arasaymış keşke o ayşe teyze. cizre'yi altını üstüne getirip polis'in az da olsa yapmaya çalıştığı sükunete saygı göstermek yerine pkk'lı orospu çocuklarının yeni doğan ünitesini havaya uçurmasını, anaokuluna bomba koymasını falan savunuyor sanırsam bu abla.

  ölen çocuk sadece size mi ölüyor lan? sizin çocuğunuz mu ölüyor sadece? 21 yaşındayken daha evlenmeden ensesinden mermi yiyen bir askere niye böyle kanallarda kimse ağlamıyor? elinde keleşle yol kesen ufacık orospu çocuklarına mı ağlayalım yani, bunu mu istiyor bu ayşe?

 • neo-osmanlıcı, şeriat hayaliyle anasını çarşafa dolayan geri zekalılar.

 • favori uyuma tarzımdır efendim. böyle püfür püfür esmesi muhteşem oluyor döş kıllarımın.

 • omü mühendislik fakültesi öğrencisi eni vici vokke adlı şahsın an itibariyle yürürlüğe koyulması için çalışmalarını başlattığı proje:

  müslüman dostlarımız böylelikle ibadetini daha kolay bir vaziyette, sıfır yorgunluğa paralel bir durum ile gerçekleştirmiş olacaklar:

  buyrun projemiz:

  http://galeri.omusozluk.com/k/2021/ + kabe'nin altına dönen platform koyma projesi

  yüksek çözünürlük:

  http://i.hizliresim.com/4bljBY.png

 • Açık ara yadsınamayacak önerme. Hatta hepimizin dinini ailesi seçmiş durumda. Nüfus müdürlüğünde kimliğinizin arkasına "islam" veya başka bir din adı yazmasaydılar bugün bu dine sahip olmazdık.

  Türkiye'de değil de, afrika'nın ıssız bir kabilesinde doğsak, iskandinavya'nın soğuk bir çadırında doğsak cehennemimiz de daha soğuk olurdu belki de.

  Şimdi kur'an ayetleri vererek ayki önerme atacak insanlar olacaktır, ne yapalım, bizim de şansımız bu insanlarla yaşamakmıș.

 • dünya çapında yapılan istatistiklerde başlayan ilişkilerin yüzde 94'ü biter sonucu çıkmıştır.(biten ilişki sayısı-toplam ilişki sayısı-insan koreolasyonu).
  kendinizi kaptırmayın, kaptırmamak içinde ıssız adam/madam modunda gezmeyin. herkesten bir şey öğrenin. evlilik herkesle değil özel biriyle hayal edilecek-gerçeklestirilecek bir eylemdir. evlilik hayallerinize insanı değil, insanı evlilik fikrine yakıştırın. yalnızlıginizla iyi anlasin.
  çünkü iliskilerin yuzde 94'u biter.
  bunu unutmayın.
  bok bok insanları sevip, aglamayin.

 • rabia,
  kübra,
  büşra,
  berfin,
  ümmü gülsüm,
  fatma,
  hayrunisa,
  nisanur,
  sümeyye,
  hümeyye,
  belediye...

 • pkk lideri duran kalkan adlı orospu çocuğunun beyanı:

  link

  dağda eşek sikmekten beyinleri bulanmış amına kodumun virüslerinin.

 • moronika: klasik tumblr kızı ergenliğinin yanı sıra, çok fazla amelie ve mathilda etkisinde kalmış olması muhtemel olan kezo numunesi.

... tümü ...

bizi takip edin