en beğenilen 20 entry


... tümü ...
 • Gitmeden önce düşüncelerimi paylaşmak istiyorum . Birçok sözlükte birinci nesil yazardım , adminlik , moderatörlük yaptım ve üstüne basa basa söylüyorum omu sözlük geleceği en parlak olan sözlüktü Taa ki 1 ocak 2016'ya kadar . Nesilcilik yapmadan söylüyorum , ikinci nesillerin alımı başladığından beri rahatsız oluyorum . Inci'den ve başka sözlüklerden duyan geliyor bu bizim içimizdeki öz omü sözlük ruhumuzu zedeliyor ve sonunda bitecek . Sözlük şimdiden foruma döndü sayılır ve birçok kuraldışı olay var . Sözlüğün alımların sertleşmemiş ve torpil uygulanmış hali ise şudur :

  Osman2009xd ( 5. Nesil delikamlı )

  Başlık : sözlükte wolfteam oynayan varsa
  Entry: eklesin . Adım cellatzaababanxdxd
  ______________________________________

  Ram : kingstorm ddr3 8 gb x2
  Ekran kardı : Amd crazygamer 2 gb 32 bit

  Ben senin için ölmeyi göze almışım gülüm ( polat alemdar gifi )

  Düşüncelerim bunlar . Umarım sözlükte temizlik seri ve sert şekilde yapılır ki başka yazarların gitmesine gerek kalmaz . Hepinize iyi geceler diliyorum forum arkadaşlarım görüşmek üzere ....

 • Biz birinci nesil yazarlar yazacağımızı yazdık , siz eski başlıklara yazmak dışında bir işe yaramıyorsunuz ! Az kalkın da başlık açın . Sonra görürüz sözlük yerinde mi sayar diye

  6
 • Eskiye göre daha pasif kalan sözlüktür . Bence bunun nedeni hepimizin istemediği ve protesto ettiğimiz yazarların ceza yemesi . Hepimiz bunlardan rahatsız oluyorduk ama en azından onlar seri bir şekilde yazıyor ve az da olsa bizi kışkırtıp yazmamızı sağlıyordu . Bir şekilde böyle olmasını biz istedik (bkz: bindiğin dikenli dalı kesmek)

 • Imdb top 250 tv series'te 119. Sırada olan türk dizisi . Meraktan bi en iyi 250 diziye bakayim dedim bir türk dizisi görünce tebessüm ettim .

  6
 • Doğru söylüyordur . Daha çok içtiği sigaraya , araba anahtarına , parasına ve kaslarına bakar . Çok az bir ihtimal de tipe bakıyordur.

 • Şerefsiz orospu evlatlarının gerçekleştirdiği patlama . Uyarı geldiği halde taksimde dolaşan insanlardan ölenler var deniyor . Yarın nevruz bakın çıkmayın uyarıyorum .

  Patlama anı : yayın yasağı sebebiyle kaldırılmıştır

  5
 • ekşideki bir arkadaş olayı iyi özetlemiş : " darbe olarak başladı , terör saldırısına dönüştü ve akp mitingi olarak bitti . "

  dütdüt : en az 2 ay bundan ve hazreti tayyipten bahsedip duracaklar . bu illetler bitene kadar televizyonumu kaldıracağım . bide "demokrasi bayramı" olarak geçiyormuş , peehhh hepsi çöp . fötöcüleri onlar dağıttı zaten temizlemek zorundaydılar . bunu marifetmiş gibi konuşuyorlar deli oluyorum

 • Ikinci nesillerin gelmesiyle birlikte içine düştüğüm durumdur . Eski entryleri okuyarak , gülüyorken hüzünlenmek elde değildir .
  Edit: sizi görüyorum ikinciler

 • türkiye'de oldukça zordur . o kadar insan var ki 12 yaşındaki masum çocuğa bile sarkıntılık yapıyorlar . sırf kadınlar benden korkmasın diye yolumu değiştiren , karşıya geçen , adamım . kadınlar kesinlikle hak ettiği değeri görmüyorlar . türban takar adı çıkar , saçı açık gezer onun bunun çocuğu olur . etek giyer fahişe damgası yer , tamamen kapanır yobaz olur .
  1-2 haftalığına karadeniz'e gitmiştim . bir kafede otururken önümüzden daha 13-14 yaşlarında kız çocuğu geçti . yan masada oturan amca ağzından sular akarak baktı . " hoop dayı nereye bakıyorsun ! " dedim . adam(?) hala bakmaya devam etti beni umursamadı bile .
  yav arkadaş onlar oyuncak mı ? onlar fahişe mi ? onlar senin onun bunun anası . sana kim veriyor bu gözle taciz hakkını ?
  bazen bu tip adamlarla aynı cinsiyeti , aynı vatanı paylaştığıma üzülüyorum inanın hepsini hadım etmek gerekiyor.

  dipnot : feminist değilim sadece içimdekileri döktüm

  5
 • Bir insana söylediğinizde aldığınız tepkiler daha çok :
  "ayyy haram"
  "iyyy mal"
  "sadece bağırıyorlar"
  "çok sesli yhaaaa"
  "metalika seferim"
  "poser"
  "ayyy müslüman değil"
  "ne demek metal müzik ?"
  "Yhaa emosun sen"
  "sadece kuul olmak için dinliyorsun di mi ?"
  Oluyor . Açıklamak gerekirse metal müzik gerçek müziktir . Ve sözleri de bir o kadar anlamıdır . Metal müzik dünyadaki kötülükleri propaganda etmek için yazılır ; pop müzik ise sadece para kazanmak için yazılır. Şimdi size söylüyorum eyyyy iğrenç serdar ortaç fanları : canınız cehenneme !

  Edit : tanımı unuttuk


  T: çok gizli yapılması gerekir çünkü insanlar anlamadığı şeyleri reddeder

  Dütdüt : pentagram bir slayer olsaydı dinlerdik elbet

  5
 • Papatyaprenes : tömbilir gurl olma çabaları var ama sutarbaks a gidip bir kahveye 10 tl vermek içini acıtıyor . Bu yüzden gizlice sutarbaks'ta kahvelerin fotolarını çekiyor .

 • Ilişkide dominant olması gereken cinsiyet yerine ''babet köpeği'' olmaktır . Kişiliğinden 1 aylık ilişki için ödün veren erkek özgüvensiz ve zayıftır . Ilişki bittikten sonra asosyale bağlayıp melankoli olarak intihar edebilir .

  5
 • bundan 5-6 yıl önce gitmiştim bitanesine . sarıyedeydi galiba böyle ormanlıkta 10-15 çadırda kalınacak ve karma değil . bildiğin abazalığın en üst seviyede olduğu yaşlar 18-19 felan . surata fiziğe bakmadan "dişi" arıyoruz . neyse otomattaki şekerlemeler gibi bunları kodladık a1 c5 gibisinden. 1-2 gün geçti millet birbirine gece gece çadırda yiyişme hikayelerini anlatıyor ben ise öyle mal mal bakıyom suratlarına .

  gece kamp ateşi saati geldiğinde toplandık 1-2 züppe gitarların tellerine 1-2 dokunup milleti coşturmaya başladı . o zamanlar %0.001inin alkol olduğunu bilmediğimiz bomonti içiyoruz . işin garibi suyla kafa bulmamızdı . 30 dakika felan geçti milllet yavaş yavaş dağılmaya başladı .

  bi tane nerd tipi kız ( bu kıza 6 diyelim ) ve 1 tane züppeyle kaldım ortada . fırsat bu fırsat dedim direk giriştim olaya . 6'nın inlemeri eşliğinde 2 parmağımı hafiften bastırdım o ıslaklığa hafifce kikirdedi , belli ki o da bunu çok istiyordu . bacaklarımı hafiften araladım ve oradaki şişkinliği görmesini istedim . derince bir nefes aldım ve hafiften gerildim .

  6'nın gözleri yerinden fırlayacak gibiydi ve uhhh dedikten sonra elini cebinden çıkartıp o da ıslak güzelliğe dokundu . zevk aldığını görebiliyordum ve daha fazla bekletmeden aleti yerdeki ıslak kuma vurdum .oha ne kadar büyük ve kalın dedikten sonra hafiften kikirdedi ve bende de ondan var dedi ve 13cmlik aletini çıkardı . hiç bu kadar güzel bi alet görmemiştim .

  2miz sopalarla ve elimizle ıslak kuma şekiller çizip durduk . gece çok hızlı geçmişti ve gözcüler bizi çadırlara gönderdi . uyumak istiyordum ama 6 aklımdan çıkmıyordu . sonunda bir hamle yapmaya karar verdim ve sessiz olmaya özen göstererek çadırına geldim ve fenerimi çadıra tutup hızlı bir şekilde açıp kapattım .

  aradan fazla geçmeden 6 çadırı araladı ve mahçup bir şekilde gülümsedi . onun da bunu istediği her halinden anlaşılıyordu . sessizce içeri girdim ve feneri tepe üstü koyarak yiyişmeye başladık . arkadaşı yanda uyuduğu için gayet temkinli davranıyorduk . 2mizin de ilki olduğu için alınan haz üst safhalardaydı taaa ki çadırdaki tarantulayı farkedene kadar.

  6 detone olmuş yılmaz morgül sesiyle ayyyyy tarantula diye bağırdı ve bizi ( daha doğrusu beni ) herkese rezil etti. o kampda adım sapık tarantula olarak kaldı .

  özet : ilk sevişmem çadırda tarantula çıkmasıyla yarıda kesildi , adım sapığa çıktı ve 2 yıl boyunca bu olaydan sebep evden çıkmadım. (bkz: utanç verici anılar)

  5
 • Müslüman inanların uyması gereken saçmalık . Acıyorum bu tiplere . seversen onunla sevişirsin ve evlenmene gerek yok , Biriyle aşk yaşamak zaten sevişmesiz olmaz . Bence türk insanı kimseyle ilişkiye giremediği için müslümanlığı seçmiş (bkz: madem sevişemiyorum bir bahanem olsun)

  A: Oğlum ya kimse beğenmiyor beni sevişemiyorum .
  B: ben de ya , insanlar itici gözüyle bakıyor .
  A: aslında bir bahanemiz olsa da bizi dışlamasalar
  B: islam diye bir din var aga evlilik öncesi seks yasak
  A: oha lan bizim için bahane olur ! Nasıl olsa sevişemiyoruz kimseyle
  B: doğru diyorsun lan ! Hadi islam dinini kabul edelim
  ( giderler ve müslüman olurlar )

 • Cahil insan beyanı . Böyle tiplere acıyorum , herkesin tuttuğu kendine diye bi laf vardır . Evlenene kadar kendi malafatını tutarsan bakir isteme hakkın olur , ama git sen karıdan karıya atla sonra bakire istiyorum de . B-a-b-a-y-ı alırsın . Bu iğrenç zar dikimi olaylarından bahsetmek bile istemiyorum

  4
 • An itibariyle online listesine girmiş ikinci nesil yazar . Hoşgelmiş efendim .

  4
... tümü ...

bizi takip edin