favorilere eklediği son 20 entry


... tümü ...
 • bazı bilinmeyene koşan kızların istedikleri tarzda bi' erkek varsa ben talibim. hem bende de 1.80 boy var hani boyu boyuma da uyar. regl olmaya bile hazırım amk daha ne diyeyim.

  8
 • Bu kadar orospu çocuğu hadi aynı r11 e bindi. Bir tane mi insan evladı yok lan koca otobüste bu hainlere haddini bildirecek. Şoför de mi bi sik anlamamış ulan hayret bişey

  Yazık vallahi yazık !

 • yeni bir kararla banyodaki şofbenleri şu eline tutulup yerinden çıkartılarak telefon gibi kullanılan şofbenler haline getiren, geri kafalı beyin fakiri bir yönetime sahip olan yurt.

  ulan amına kodumun yurdunda pisuvara sıçan orospu çocukları var amk. insan bi düşünür "bu orospu çocukları o yerinden çıkan şofben ile ne çeşit fanteziler uygular allah bilir" diye. yapacağınız işi sikeyim ben sizin düşüncesiz sığırlar. yurdun her yerinden iğreniyordum, bu tür rezillikleriyle yarın öbür gün çıkarım herhalde.

  100 metre aşağımızda beyaz saray gibi devasa bir yurt var amına koyayım. kim bilir o kızlar sultan ahmet sarayındaki gibi yaşıyorlardır. 250 gram am nelere kadir işte görün sayın amına koduklarım.

 • bugün 24. yılı olan, hiçbir ermeni'nin "hepimiz türk'üz" diye yürüyerek anmadığı türk soykırımıdır. tam 25 yıl geçti üstünden. ölmüş insanlığın, küflenmiş vicdanların, kudurmuş ruhların türk'e bıraktığı 24 yıllık yara.

  26 şubat 1992 gecesinde gerçekleşip, ermeni diasporası tarafından kabulleniş duygusunu hafifletmek adına hocalı katliamı olarak lanse edilerek, türkiye'de de bu sıfatla ezberletilmiş bir soykırımdır. ki hocalı soykırımı, "soykırım" sözcüğünün tanımına, yani "ulusal, ırksal ya da dinsel bir grubun, toptan veya bir bölümünü yok etme niyetiyle, bir grubun üyelerini öldürmek." niteliklerine hayli hayli uymaktadır.

  bugün sözde ermeni soykırımı iddialarıyla türkiye'yi suçlayan ermenistan devlet başkanı robert koçaryan'ın direktifleri ve rus desteği doğrultusunda, zamanın ermeni ordusu, stratejik değeri oldukça yüksek olan karabağ bölgesine 26 şubat gecesi tam 336 tank ile baskın düzenleyerek yaklaşık 7000 türk'ün yaşadığı hocalı'yı kan gölüne çevirmiştir. aralarında çocuk, kadın ve yaşlıların da bulunduğu yaklaşık 2000 kişi; derileri soyularak, hamile kadınların karnı deşilerek, insanların çeşitli organları kesilerek ve bilumum akla hayale gelmeyecek işkenceler ile öldürülmüş, cesetleri -ki aralarında daha ölmemiş yaralı azerbaycan türkleri de olduğu söylenmektedir- üst üste konulup yakılmıştır. hatta ermeniler'in cesetleri yakmak için özel bir birlik olan "gaflan" çetesi de mevcuttur. geri kalan yaklaşık 5000 kişi ise vatanından sürülmüştür.

  oktay ekşi'nin aktarımına göre o vahşeti yaşayan ve sonra beyrut'a yerleşen ermeni gazeteci daud kheriyan, "for the sake of cross" (haçın hatırı için) isimli kitabında (sayfa: 62-63) şu satırları aktarmaktadır: "...gaflan denen ve ölülerin yakılmasıyla görevli ermeni grup, hocalı'nın 1 kilometre batısında bir yere 2 mart günü 100 azeri ölüsünü getirip yığdı. son kamyonda 10 yaşında bir kız çocuğu gördüm. başından ve elinden yaralıydı. yüzü morarmıştı. soğuğa, açlığa ve yaralarına rağmen hala yaşıyordu. çok az nefes alabiliyordu. gözlerini ölüm korkusu sarmıştı. o sırada tigranyan isimli bir asker onu tuttuğu gibi öteki cesetlerin üstüne fırlattı. sonra tüm cesetleri yaktılar. bana sanki yanmakta olan ölü bedenler arasından bir çığlık işittim gibi geldi. yapabileceğim bir şey yoktu. ben şuşa'ya döndüm. onlar haç'ın hatırı için savaşa devam ettiler."

  bundan bir 70-80 yıl sonra azerbaycan türkleri'nin üzerine kalacak olması endişesi de beni korkutmuyor değil. ermeniler bunu öyle bir pazarlayıp satarlar ki, emin olun yüz yıl sonra "hocalı'da türkler ermeniler'i katletti" diye amerikan senatosuna soykırım tasarı sunmaya kalkan insanlar olur. bizim içimizden de muhalif gözükmek için götünü yırtan bazı yazarlar "he valla, haklılar" deyip marjinalliğin dibine vurarak tam bir solcu olurlar.

 • şu başlık altında bu müzik dalını seven arkadaşları bir göreyim.
  bir gün yapılacak bir etkinlik için lazım olabilir.
  edit: safkan rock,metal vs vs olmasına gerek yok.
  türkçe yada yabancı olmasıda önemli değil.
  rock ve grup müziğini sevsin yeter.

  3
 • şüphesiz ki büyük şok geçirmenize neden olacak hadisedir.

  vizesi 90 olan bir dersiniz bu. hocası da 38 yaşında tam bir milf. akademisyen hocanız derste sizinle diğer öğrencilere nazaran daha çok ilgilenir. 90 alınan derse oldukça şaşarak "ulan ben bu dersten nasıl 90 aldım aq" dedikten sonra hocanızın odasına gidip kağıdınıza tekrardan bi göz atmak istersiniz. odaya girdiğinizde hocanın memelerini sıvazladığını görüp, aniden kapıyı açınca hemen normal bir vaziyete büründüğünü ve utandığını anlarsınız. sonra usulca yanınıza yaklaşıp "uzun zamandır dikkatimi çekiyorsun. hoşuma gidiyorsun. metresim olur musun tatlım" dediğini görünce, siz de finalden düşük not almamak için mecburen "olur." dersiniz. yanaklarınız pembeleşmiş bir şekilde; sadece "olur..."

  masum ve çaresiz...

 • inanılmaz. inanılmaz değerli dostlar, evrim teorisine "inanılmaz". evrim bir din, bir fikriyat veya bir ülkü olmadığı için, asıl saçmalığın daniskası olan evrim'e inanıldığını sanmak. maymundan gelme diye bir şeyin de olmadığını siz muhterem din kardeşlerimize anlatmaktan dilimizde tüy bitti lakin, bunu sık sık tekrar etmek artık bize farz-ı kifaye olmuş durumda. mazoşist bir hal aldı bünyemizde; zevk alıyoruz hani işkence çekmekten.

  insanlarla maymunların bir üst atası ortaktır sevgili güzel yaratıklar. homo sapiens denen yaratık, maymundan gelmedi hani, geçenlerde biz maymun falan değildik. maymun ve insan, ortak bir atadan evrilerek farklılaşmışlardır. maymunlar ve diğer memeliler de, daha yaşlı atalar olan sürüngenlerden evrilmiştir. lakin bu bilgi yine de, insanın maymundan olmasa da bir "hayvan oğlu hayvan"dan geliyor olma fikrini kabullenemeyen insanlar için bir şey değiştiremeyecektir. hayvandan geliyor olmak maalesef insanlar için aşağılayıcı bir durum. nedenini de bilmiyorum he, sanki hayvan oğlu hayvanın biri 30 kilo patlayıcıyla anaokulunun altına bomba yerleştirmiş de, hayvanlardan bu kadar iğrenir olmuşuz.

  gerçi bu kuram, "maymunla ortak atadan evrildik" gerçeği yerine; direkt olarak aslan, kurt, kartal gibi karizmatik hayvanlardan evrildiğimizi savunsaydı, bu kadar bilimsel bilgi karşıtı insan olmazdı diye düşünmekteyim. bakın hatta bilime göre, (hani bilim, şu klavyeden size bir şeyler okutmamı sağlayan bilim; gerçek olan.) insan ile maymunun genlerinin %98.7'si birbirine benzediği kanıtlanmış. tavuk adlı "hayvan" ile genetik benzerliğimiz %30'lara yakın. bunu da ben demiyorum ha, bilim diyor.

  maalesef sevgili kardeşim, hayallerini yıkacağım fakat biz maymundan falan gelmedik. sadece diğer tüm canlılarla olduğu gibi, maymun kardeşlerle de akrabayız. evrim sürecimiz onlarla en yakın olanı sadece. yoksa senin düşündüğün gibi maymunken bir sabah uyandık ve insan olmadık. gerçekten bak, üzülerek söylüyorum ki böyle.

 • öpücüklerimi yolladığım velet yuvası.

 • 14-15 yaşındaki veletlerin takıldığı bir incivari sözlük olmasına karşın an itibariyle bize söven yazarlarını gördüğümüz sözlük.

  ergen sözlüğü demiş burası için biri.

  totomla güldüm slasakdsadsad

 • bana daha pratik gelen olay.

  fotoğraflı bir başlığı direkt açınca sayfa kasıyordu. hem belki mal bir yazarın attığı saçma fotoğrafları görmek istemiyorum, tıklamazsam görmüyorum yani bu özellikle.

  iyi iyi bu daha iyi.

 • Görevliye r11 diyen şapşallar da mı var diye düşündürdü.

  2
 • 2000'lerin başında born to do it albümüyle müzik piyasasına harika bir giriş yapmış ancak başarısını sürekli kılamamış ingiliz r&b sanatçısı.

  sesi çok güzel olan ve çok sevilen biriydi ama kendini bitirdi.
  tarzını değişti ve bitti.

  sevilen bir kaç parçası:
  seven days - https://www.youtube.com/watch?v=ABuWphlnZ1A

  walking away - https://www.youtube.com/watch?v=4lxRRCxfRvI

  fill me in - https://www.youtube.com/watch?v=KIDRRTOMh4M

  what's your flava - https://www.youtube.com/watch?v=XouvzxGfsbc

  1
 • saçma salak başlıklar açıp entri kasarak sürekli göz önünde bulunmaya çalışan yazarlardır
  karakter eksikliği barındırırlar
  yazık

  1
 • tarihsel süreçte, byzantion, byzantium; nova roma, konstantinoupolis, konstantinopol, konstantiniyye, al qostantiniyah, dersaadet, asitane gibi nice isimle anılmış eşsiz şehir. imparatorluklara ev sahipliği yapmış, farklı dinlerin merkezi olmuştur.

  bugün, artan nüfusun ve kontrolsüz büyümenin bir sonucu olarak, insanların ekseriyetinin içinde yaşamaktan mutsuzluk duyduğu bir (metropol) şehirdir.

  adına nice şarkılar yapılmıştır kimbilir:

  * onur akın - bekle bizi istanbul
  * nurettin rençber - istanbul
  * gülay - istanbul ağlıyor
  * metin yılmaz - yakasız istanbul
  * lâl - istanbul yanar

  ---------- spoiler -----------

  istanbul isminin kökeni, islâmbol olarak gösterilse de, her ikisi de temelde ko(n)stantinopol'den gelmektedir.

  kostantinopol söylenişinde zamanla - ko - ve - tin + o - heceleri atılıp, geriye kalan "stanpol"ün başına söylemi kolaylaştırması için - i - eklenerek ve - p - sesi de - b - olarak yumuşatılarak istanbol, istanbul olmuştur.

  ---------- spoiler ----------

... tümü ...

bizi takip edin