türkiye turu

 • türkiye içerisinde belirli bölgelere seyahat ederek, gezilen yerlerin güzel ve özel alanlarının farkına vararak seyahat etmenin özeti.

  ülkemizde olmayan tatil kültürüne inat ile yaklaşarak, ikinci kez türkiye turuna çıkacağım. geçen yıl çıktığım turda, yabancı bir kız arkadaşının sağladığı sempatiklik ile oldukça ucuza kapatmıştım. şimdi yine aynı başarıyı tekrar etmek niyetinde farklı bölgelere seyahat edeceğim. yine de tam bir türkiye turu olduğunu söylemek çok güç.

  21 haziran da washington - istanbul, istanbul - samsun yaparak startı kız arkadaşım verecek. bir hafta kadar samsun içerisinde aile ziyaretleri ve program düzenlemeleri gerçekleşecek.
  28 haziran çorum - hattuşa. hitit kültürü ve hattuşa şehrinin görkemi için, bölge içerisinde bir haftalık bağ evi kiraladım. yürüyerek 20 dakika mesafede. hem doğa ile iç içe, hem de güzel bir gezi imkanı sunuyor.
  5 temmuz ankara, aile ziyaretlerine devamını ekleyin, neyini anlatayım be ağalar, memur şehri.
  7 temmuz konya, geçen yıl gördüğümüz bursa ve türbelerinden sonra mevlanaya bir selam çakmamak büyük ayıp olur.
  9 temmuz izmir, orada olan arkadaş grubu ile birleşerek kamp yerlerine ilerlenecek ve minimum on gün kadar kamp yapılacak. fakat belirlenen kamp yeri piç olabilir, sırt çantaları ile bütün ege talaf da edilebilir. bilemiyorum altan...
  19 temmuz ölüdeniz, site sahibi olarak ismini zikredemediğim omü yazar nickli arkadaşın yanına geçerek bir hafta kadar da orada kalmayı planlıyoruz.
  26 temmuz erzurum, üniversite arkadaşları ile bir araya gelip küçük bir doğu turu yaparak, olay yeri kontrol ve türk kültürünü işleme temalı bir geziyi tamamlamak istiyorum.

  şimdilik planlar bu şekilde,
  ayrıca (bkz: kamp yaparken dikkat edilmesi ve unutulmaması gerekenler).

  shit.

  2

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -