türk erkeğinin asıl sorunu

 • erken donem nesne eksikligini tamamlayamadiklarindan yahut anneye asiri baglanmanin bir sonucu olarak yetiskinlikte cevresindeki her kadini "sahip"lenmedir. kadinlar sizin esiniz,arkadasiniz,yoldasinizdir. nesneniz degil. isler yolunda gitmiyorsa kadin basini alip gitme hakkina sahiptir ama gidemiyor, yola bile cikamadan olduruluyor cunku kadin erkegin "nesne"si. ayri bir birey degil.
  kizlara notumdur; eger ileride bir cinayetin kurbani olmak isremiyorsaniz erkek arkadasim dediginiz adama dikkat edin. onun nesnesi misiniz yoksa sevdigi mi ?

 • en azından çoğunun, ilişkiyi sadece cinsel ihtiyacını karşılama olarak görmesidir. Daha doğrusu karşısındaki kadına kendisini cinsel objeymiş gibi hissettirmesidir.

  --- spoiler ---

  ondan sonra kız ilişkiyi bitiriyor ve bizim beyefendi pişman oluyor. ulan bir düşünsene bu kız kendini nasıl hissedecek? kendinden iğrenecek mi? nefret mi edecek?

  --- spoiler ---

  4
 • sözlükte de gördüğümüz üzere libidosudur. onun yanında ayrımcılığı ve ataerkil zihniyeti de bonus.

  3
 • kesinlikle genelleme degildir bazi kisiler uzerinden gidilmektedir. ezik olmasi. sifir ozguvenle her seyi omuzlanmasi. sevgisizlikten kusacak olmasi. kendine yazik edip durmasi.

 • "Herşey benim kontrolüm altında" yatan özgüveni..

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -