turgut azal'ın göğüslerine dair

 • her şeyden önce turgut azal'ın memelerini daha önce görmediğimi ve bu noktada muhakeme gücümü kullanarak turgut azal'ın memeleri üzerine mülahazalarımı sizlerle paylaşacağımı belirteyim.

  bu yazıdaki amacımı sorgulamayın, açıklamayacağım. bunu size açıklamak yerine tüm gücümü yazımı inşa etmeye harcayacağım. zaten canım bu aralar çok sıkkın, çekip gidesim var. önceden gitmediğim için pişman gibiyim. sevdiklerim birer birer gitti, sevenim zaten yok.

  amaan neyse, konuyu fazla dağıtmaktan haya ederim.

  taş gibi manita falan demeyeceğim, çünkü taş değil demir gibi bir manita olduğu kanaatindeyim. onu hak eden bir örsüm ve çekicim olmadığı kanısında olsaydım şu yazıyı inşa etmeye yeltenmezdim dahi.

  günlerdir yaşantımda meydana gelen ve beni çok çeşitli şekillerde değiştiren hadiselere şöyle bir göz gezdirip yaşantım içindeki anlamsız görünen oluşumlar üzerine çıkarımlar yapmaktayım. bizler her ne kadar tanrının seçtiği kimseler olduğumuzu düşüksek de, haksızlıklara uğradığımızı zannetsek de aslında tüm bunların bir sebebi de vardır. yaşadığımız, olan her şeyin bir sebebi olmalı. günlerdir böylesine bir öz eleştiri, öz tanıma uğraşındayım.

  bugün düşündüm; şu ana kadar hayatıma giren tüm kadınların ufak memeli, 75b seviyesinde, kontraplak kırılganlığında olduğunu fark ettim. bu haiz kadınların yaşantıma nasıl tesir ettiğini trabzon ekmeğine salça sürüp, toz şeker serpiştirdikten sonra sorguladım ve analiz ettim. yazıyı yazma kararını da buradan yola çıkarak aldım.

  neden turgut azal? bu sözlükte göğüslerini ve daha ne mahremiyetlerini gördüğüm kızlar dururken neden turgut azal?

  çünkü buradaki asıl mesele turgut'un iri memeleri değil. meme yalnızca bir araç. yazım, zannettiğiniz gibi bir yazı değil. bu düşünceyle okuyanlar meni kokulu ağızları kapatıp siktir olup gidebilirler.

  turgut, biraz önce bitirdiğim siber suçları anlatan 800 sayfalık kitabın indeks bölümünü okurken birden aklıma geldi. sulanmaya başlamış beynime tarihi manada bir dürtme oldu bu belki de. sancısız, beni düşünmeye ve analize teşvik eden..

  yalnızca bir çift meme bana tarihi manada ne çağrıştırmış olabilir ki?

  belki cesareti? ya da korkusuzluğu? yoksa adanmışlık mı? intikam ateşiyle kavrulmuş güzelliği mi?

  belki de hepsini...

  bir demlik çayımın lezzeti, şekersiz de acı değil. yüzlerce kitabın arasında zaman zaman denk geldiğim eski notlarımın içimde yaşattığı mutluluğun rengiyle boyalı hislerim.

  sözlükte bazı kendini bilmezlerin kadınları cinsel bir objeymiş gibi görmesine olan tahammülsüzlüğümün de etkisi vardır, böylesine hararetli düşünmemde.

  her kadında böyle irade olsa, bu kuvvet.. suratlarını asmadan, kaşlarını çatmadan da yüreğe mehabet salan birer müderris gibi olabilseler..

  malesef içimizde ve her yerde apış arasıyla prim yapan kadınlar olmaya devam edecek. bunların varlığı bunlara prim veren abazaları da bizlere çekecek.

  konu yine dağılıyor, farkındayım..

  turgut azal'ın memeleri.. bana güzelliği, korkusuzluğu, adanmışlığı ve cesareti anlatıyor. beynimdeki yıkılmış köprüleri bir tanrı üslubuyla onarıyor. hakikati, zamanın şımarıklığını atarak, geçmişin ciddiyetinde üşüyen ruhumu libas misali giydirerek gösteriyor.

  kendimi bildim bileli dağlara ve doğaya aşığım. dağların yüceliğinden korkan, onları desen gibi saran gizli yollarda merhametini fark eden biriyim. şimdi beynimde belirenler de yüce dağ misali beni böylece dolu bir muhabbetin içine sokuyor.

  onlar beynimde iki yüce dağ misali dururken, ben ise yüce dağlardaki yolları arıyorum. onlara sahip olmayı değil, layıklığı aç bir mürid misali arzuluyorum.

  bilgiye açlık nedir bilir misiniz? bence çoğunuz bilmez. bunu bilmediğiniz için uyuz bir köpek gibi çöplükten beslenmek zorunuza da gitmez. yazdıklarımı anlamanızı da beklemiyorum zaten.


  bu açlığı sadece fakire has miraca ayak basanlar, ibadete üstün olan secdeyi aşk mihrabında yapanlar anlar.

  turgut azal size bir örnek olmalı. cesaretine, güzelliğine, kudretine bakıp hayranlığınızı gizleme münafıklığına düşmeyin.

  penceremin önüne dayadığım dizüstü bilgisayarıma vuran gün ışığıyla bu hislerimi sizlere kısa ve öz şekilde aktarmayı denedim. yazıma son verirken turgut azal'ın memeleriyle alakalı düşüncelerimin geçici olmadığını, uzunca bir süre daha benim bile sokaklarında kaybolduğum akıl şehgirimin güzel manzalarına misafir olacağını belirtmek isterim.

 • Çek çek de fazla asılma

  1
 • Başarılı bir yazı olmuş kullanılan kelime zenginliği göz önüne alındığında risale derslerinden terk şakirt kardeşimizi görür gibi oldum.

 • Biri özet geçsin lütfen

 • memelerimin böylesi güzel bir destanımsı makale yazdırabilecek kadar harika olduğunu, şu yazıyı okuyana kadar ben de bilmiyordum. hala şaşkınım. aynanın karşısında onları okşuyorum şu an.

 • Valla helal olsun sözlükte böyle edebi dehaların olduğunu görmek beni fazlasıyla duygulandırdı. Bu zamana kadar neredeydiniz kardeşim. Konu Turgut azal ve haşmetli memeleri olunca da haliyle ortaya bir başyapıt çıkmış.

  Porno şirket yöneticilerini de burdan göreve çağırıyorum sırf türk diye şu canavar gibi zekalara sıcak bakmıyorlarsa yazıklar olsun. Benim diyen senarist böyle fanteziler kuramaz.

 • Göğüs tektir, çift olan meme.

 • Turgut'un memeleri canlı olarak görmüş birisi olarak konuşuyorum. Çok heveslenmeyin, 3. Defa gördükten sonra hevesinizi alıyorsunuz. Dik fakat aynı zamanda sarkmış memelere sahiptir.

 • memeleri hakkında konuşulacak onca güzide varken neden turgut azal diyorum.
  tamam a-emici gözüyle bakınca onlar da fena değil ama hedef yanlış hocam.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -