trabzonspor taraftarı

 • Bugün kendini dünyaya rezil eden taraftardır. Aklım almıyor maç olmuş 4-0 dakika 90 herşey bitmiş, önce direkleri söküyorsun, koltukları çıkarıp sahaya atıyorsun. Yetmiyor sahaya inip hakem dövüyorsun tekme tokat hakem!!

  Maç ortasında Fenerbahçenin gollerini ve Mehmet topal'ın oyundan çıkışını alkışlayan aklı başında taraftarları tenzih ederim tabiki.

  2
 • Fenerbahçe bayrağını indirip Trabzon spor atkısı asan ilkel insan topluluğu. istisna insanlar var tabi onlar meclisten dışarı

 • dün trabzon'daydım. atatürk alanı maça saatler varken tabiri yerindeyse her yer bordo-maviydi. bir de turkcell'in etkinliği sebebiyle de zaten dolu olan meydan iyice kalabalıktı. ama şunu iyi biliyordum ki fener maçında çıkacak aksi bir sonuçta olabilecekleri az çok tahmin etmiştim ki geri dönüş yolunda, internette gezerken dünkü olayların manşete çıktığını gördüm ve yanılmadığıma şahit oldum bir defa daha...

  neden yanılmadığıma gelirsek; trabzonspor taraftarı kulübünü sever, hem de öyle bir sever ki bazen ayı yavrusunu severken öldürür derler ya o hesap. destek olacağım derken, zarar verdikleri bir çok durum hala hafızalarda... bununla beraber sevinmeyi de üzülmeyi de dozunda bilemez trabzonsporlular...bir de haksızlığa uğradıklarında haklarını aramayı maalesef doğru düzgün beceremez oldular son yıllarda, özellikle de 2010-11 sezonundan sonra yaşananlar akla gelen ilk örnek. bu yüzdendir ki avni aker deplasmanları özellikle de fenerbahçe için sanki düşman bölgesine gitmek gibi bir şey oldu son yıllarda. tamam bu sezon hakemler yüzünden de bir çok maçta haksız puanlar kaybettiler ama bütün bunların hiçbiri taşkınlık yapmak için, sağa sola saldırmak için, stadı cehenneme çevirmek için sebep değildir, olamaz da... işte sırf bu nedenle bile bir beşiktaş'ın çarşı grubu kadar bile olamadılar, olamazlar da... bir başka entryde de belirttiğim üzere ne zaman ki trabzonspor sevdalarını saplantı halinden çıkarırlar, o zaman kulüplerine tam anlamıyla destek olurlar.

  tanım: zihniyet olarak bir toparlanmaya gitmesi gereken taraftar topluluğu...

  1
 • azinin sporsever cogunun serseri holigan oldugu taraftar grubu.

  1

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -