terör ikiyüzlülüğü

 • Bütün dünyada ve bizde görülen ikiyüzlülüktur şöyle ki;

  Müslüman bir devletiz ve batının bize bakış açısı hiç de iyi değil.bırcogumuz potansiyel teröristiz onların gözünde.bu yaklaşım tabiki yanlış olmakla beraber Brüksel patlamasında yakınını kaybeden bir insan için o psikolojiyle yadırganmaması gereken bir düşünce tarzı bence.

  Ankara ve istanbulda patlama olduğunda hepimiz teröristleri lanetliyoruz ve faturayı AKP'ye kesiyoruz haklı olarak bunu ben de yaptım.peki neden hiçbirimiz batıdaki patlamalarda faturayı ordaki hükümetlere ve yetkililere kesmiyoruz da sadece terör örgütleri sorumlu oluyor.sehrın ortasında metro ve havalimanı patlatılıyor, Fransa'da şehrin 7 farklı noktası terörize ediliyor ama ordaki görevlılere kızmıyoruz hiç.nıye çünkü onlar süper harika hata yapmazlar dimi.

  işte bu ikiyüzlülüktur, şu an koltuklarında kalmaya devam eden batılı emniyet görevlılerınden rahatsız olmayan ve onlarda suç görmeyen kim varsa tarafsızlığını çoktan kaybetmiş demektir.evet bizdekiler suçlu ama bizdekiler kadar Avrupa'yı kan gölüne çevirenlere müsaade edenler de suçludur.

  Aynısı Avrupa için terör örgütü ayrımına gittiği için mevcuttur.pkk iyi ısıd kötü diye bir şey olamaz.o zaman bizdeki koyu dindarlar da oh oldu diyerek ısıd ' e sempati duyuyor şu an.el birliğiyle terörizmi korukluyorsunuz.hem batı hem doğu.

 • belçika'da yaşayan bir akrabam var ve terör olayından, havalimanındaki, gümrükteki denetimlerin az olmasından, isterseniz çantanızdaki 300 kg patlayıcı ile bile rahatça geçebileceğinizden bahsediyor(yeter ki uçağa bindiğiniz havalimanından geçirmeyi başarın) ve hükümeti sorumlu tutuyor.

 • çünkü terörün temeli zaten pislik çıkarmak korku yaymak ve biz hep varız imajı vermektir. suçlu da bunlar ve bunlara destek verenlerdir ki lanet edeceğimiz tabi ki de örgütler olmalı.

  olayın hükûmet boyutuna gelince, efendi oradaki mevcut yöneticileri elbette eleştirenler dem vuranlar vardır. ne sanılıyor anlamadım hep beraber ülkelerinin başındakileri destekledikleri mi? yanlış bu oralarda da cumhuriyetçi, siradikalcisi, sağcı solcusu var elbette eleştirirler.

  hakeza bize gelince biz de eleştirebiliriz lâkin bana ne mk brükselinden başınd kim var onu bile bilmem ki bir çok kişi de öyledir. belçika'nın yönetimi beni ne kadar ilgilendirir veya bizimki onları. kendi devletimde eleştiririm sonuna kadar sağını da soluna mevcut yönetimi değil sadece.

  1

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -