sözlük yazarlarının kız tavlama yöntemleri

 • sene o zamanlar 2014 baba. kızın telefonu yok, aynı okuldada değiliz, hatta ortak tek bir arkadaşımız dahi yok. n'apsam n'apsam derken aklıma biraz basit kaçacak ama en etkili yöntem geldi. aldım elime a4 kağıdını. açtım kalemtraş ile fatih marka kurşun kalemin ucunu.... bi döktürmüşüm anlatamam. neyse herşey iyi güzel de ben bu mektubu bu kıza nasıl verecem ? sabahları aynı bakkaldan ekmek alıyoruz (zaten orda vurulmuşum kıza) bi roman ,adını hatırlamıyorum, içine koydum mektubu. bakkal amcaya da söyledim. (sonra göt gibi kalmamalıydım). kız bi sana yağ, ekmek ve benim ,arasında mektubum olan romanı, siyah kokulu poşetin içinde gizlice yerleştirilmiş olan romanı habersizce aldı ve gitti eve. ertesi gün yüzümü yıkamadan bi gitmişim bakkala... kız aynı romanın içine benim mektubu ve küçük bi notla beraber iletmiş bakkal amcaya. notta yazan tam olarak şuydu:"madem seviyon gelip bana söyleyecek cesareti olmayan biriyle çıkamam. yol al."

  o gün bu gündür derslerde bile not tutmuyorum.

  4
 • Tavlayamıyoruz arkadaşım yeteneksiziz Napalım illa yaramız mı deşilmeli yalnızlığımız mı hatırlatılmalı neden böyle gaza geldim ben. Neyse artık uyuyup 2 saat sonra uyanayımda sevgilime günaydın msj ı atayım.

  3
 • öyle bir yetenek bulunamadı.
  (bkz: kadın yazarlarımıza soruyorum kadın nasıl tavlanır. nasıl tavlanmak ister bir kadın tavsiye verin)

  1
 • 3 numaralı bakışımı yaparım. deneyin işe yaramaktadır. bakışım ektedir.
  http://galeri.omusozluk.com/k/3419/ + sözlük yazarlarının kız tavlama yöntemleri

  3
 • "bakışınız ve konuşmanız sağlam olsun." dedirten başlıktır da ikide bir gözüme ilk "tavlama" yazısı çarpıyor ve onu "tavla" diye okuyup, "aha da oyun" diyorum..

 • Usulca yanına sokulup tekrar geri dönmek. Denemeyin beyler işe yaramıyor.

  2
 • Kıza göre değişen yöntemlerdir. Öyle belli bir çizgisi yoktur. Hatta bazen 1 kız için bikaç yöntem bile gerekir. Duruma göre hareket edeceksin yani.

  2
 • insan ilişkileri hakkında bir görüşümle katılıyorum yani kız tavlama erkek tavlama falan etkileme artık ne dersiniz bilmiyorum ama bir şeylere yarıyor kanımca.hiçbir zaman bunları yaptım birini bulamadım demeyin. bunlar sadece şansı arttıracak nacizane görüşlerimdir. bir erkek olarak birinci ağızdan anlatıyorum denendi onaylandı

  başta iyi bir dinleyici ve gözlemci olmaktan geçer. başta sadece sizin varlığınızı bilecek ne çok üstüne düşecekiniz ne hiç takmayacaksınız. malesef ki öyle bir psikoloji içine giriyoruz ki ulaşılması kolay olanı elimizle itiyoruz belki bizim için en iyisi oyken. kaçan kovalanır felsefesindendir herhalde.. tabi her zaman reddeden taraf olmayız. bazen de o ikinci sınıf vatandaş gibi kalan kısımda olabiliriz. bir kadın tarafından kullanılmak nedir anlamak işte burda devreye girer. en az bir kere denenip tecrübe edinilmeli :)

  ilk aşama görünme fark edilme olucak. bir şekilde artık arkadaş ortamı gidilen yer karşılaşma vb. şekilde fark edilmek bana kalırsa birinci aşamadır. ufak muhabbetler günü kurtarmak için yeterli bence. öyle kendimizi pazarlamayacağız yok şöyleyimdir böyleyimdir .
  bu konuda biraz daha keşfedilmeyi bekleyen amerika gibi olmak lazım

  ikinci aşama da önceki dinlemeler gözlemler araştırmalardan sonra bazı ortak paydalarda belli belirsiz bulunmak olucaktır. tabi bu hafifçe olmalı ki ayy bu bana mı acaba diye düşündürücek.ya da "aaa demek o da" , "bazı konularda benzermişiz." gibi düşünceleri ortaya çıkarabilir. ve bunlar öyle zincir gibi olmamalı. bikaç gün ara bazen hafta ara verilebilir. yani hafif hafif bişeyler yapıcaz.

  üçüncü ve en önemli aşama da aragaz araşamasıdır. burda biraz daha işi kuralsız oynayacağız. ilk iki aşamadaki verdiğiniz gazı bi süre azaltma vakti. işte kaçan olma sırası da bu aşamada. hoşlandığınız kadına başka kadınlarla görünme vakti. düşünecektir acaba onlar ne buluyor neden yanındalar diye herhalde. Bir yazıda yanında kadın olan erkeklerin daha çekici bulunduğunu okumuştum (kaynak hatırlamıyorum.) burda kadının ilgisini çeken başka erkekleri ekarte etmiş olabilirsiniz.

  not1: acele etmek yok
  not2: sana muhtacım düşüncesi vermek yok
  not3: hemen söylemek de yok

  galeri (2)

  herneboksa
  2016-04-04 00:23:11
  narkhozzz
  2016-04-04 00:28:20

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -