sözlük yazarlarının 2016-17 nba tahminleri

 • Doğu Konferansı:
  Güneydoğu Grubunda Miami Heat Ve Orlando Magic

  Merkez Grubunda Chicago Bulls(kadrosuna bu gün itibariyle "Dwyane Wade"ı katmıştır muhtemelen seri başı olacağını düşündüğüm takım) Cleveland Cavaliers,

  Atlantik gurubunda: Boston Celtics ve Brooklyn Nets ipi göğüsleyecektir. (favorim toronto raptors 2013-14 yılında beni heyecanlandırmış ama beklediğim patlamayı bir türlü yapamamıştır, bu yüzden tahminimi biraz daha gerçekçi yaptım)

  Neticesinde Konferans şampiyonu: Miami Heat Olacaktır.

  ...

  Batı Konferansı:

  güneybatı grubunda Dallas Mavericks(2011 yılında şampiyon olarak gönlümü fetheden takım) San Antonio Spurs (bir diğer favorim Memphis Grizzlers ama o da beklediğim patlamayı, draftı çaylağı keşfederekvs yapamadı)

  Kuzeybatı grubunda denver nuggets ve oklohama city thunder,

  pasifik grubunda golden state warriors ve Phoenix Suns (los angelese lakers'ın eski günlerine dönmesi zaman alacağa benziyor)

  neticesinde konferans şampiyonu: Golden state olacaktır.

  Lig Şampiyonluğunu ise bu yıl golden state göğüsleyecektir. (ayrıca geçen yıl da golden state'in hakkı idi ama olmadı işte hep işçi takımlarının kazanmasını istedik ama olmadı kapitalizmin gücüne karşı koyamadık, memphis grizllers ve toronto raptors örneklerimde olduğu gib)

  2
 • Durant GSW tercihinden sonra inanılmaz bir roster oluştu. Üzerine bir de Roy Allen ile 1 yıllık kontrat iddaaları var . Steve Kerr tarihin en iyi şutör takımı haline getirmeyi kafaya koymuş(zaten inanılmazlar da iyice b.ku çıkacak). Chicago neredeyse ilk 5i yolladı dagıttı takımı ama Wade hamlesi geldi butler ile iyi ikili olurlar.
  New york'dan artık bir atak bekliyorum Derrick Rose-Anthony ortaklıgından jennings de rotasyonda iyi iş yapar..
  Amma velakin gonlumun takımı Wiggins onderliginde çaylaklardan kurulu dinamiz mi yüksek Timberwolves...

  2

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -