sözlük için öneriler

 • Sözlüğü daha iyi bir noktaya taşımak için yazarlardan gelebilecek tavsiyeler. Daha önce açıldı mı bilmiyorum ama araştırmama rağmen denk gelmedi. Şimdilik giri'yi yazmakla yetiniyorum. Yakın zamanda güncelleme yaparım.

  Düzenleme:

  1-) Sözlükte yer alan bazı giri'ler sosyal medya araçlarında paylaşılabilir. Sözlüğün reklam hacmi çok az olduğundan, arttırılmalı ve bir şekilde hit oranı arttırılmalıdır.

  2-) Duyurular bölümü eklenebilir. Sitenin sağ kısmında yer alacak duyurular birçok konuyu içerebilir ve format konusunda da sıkıntı yaşanmayan bir yer olur ama aşırıya kaçmadan. Duyurular da herhangi bir içeriğe sahip olabilir ama belli başlıklar adı altında sınıflandırılması iyi olacaktır. "Arama-Soru-Genel" gibi.

  3-) tasarım: Sitenin tasarımında biraz oynama şart. En basiti akış sayfasını sol tarafa almak ve ana sayfada gösterilen çok oy almış, hit girilerle yer değiştirmek lazım. Akış sayfasını açınca malum hit giriler en alta kaçıyor. Bunun yanı sıra, hit giriler de değişmeli. O gün içinde yer alan belli bir artı oy almış giriler yayınlanmalı. Fi tarihinde kalanlar değil. Bu sayede o günü canlı tutarız. Bu konuyu biraz daha detaylandırabiliriz ama temeli bu şekilde olmalı.

  3

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -