sözde ermeni soykırımı

 • 430 bin ermeni'nin tehciri sırasında 50 bin kadarının yollarda hastalık, çetelerin baskınları vb. etkenler sonucu ölmeleri ne kadar soykırım sayılabilirse o kadar soykırım olandır. yüzlerce ermeni çetesinin doğu karadeniz'de, doğu anadolu'da ve iç anadolu'da karın deşip bebek çıkarma hobilerine karşı bir susturulma ve cevap niteliğindedir.

  tehcir kararı alan atalarımızı saygıyla anıyoruz. ruhları şad, mekanları cennet olsun. umarım bölücü mezopotamya eşekleri de bir gün siktir olup tehcir edilir türk devletinden. bize kalan yerlerde tek bir hırt kalmayacak ise ayrılmaya bile razıyım. ama nerdeee, istanbul'un yarısında bu hırtlar dolanıyor be, devlet kuracağını zanneden etekli köpek dölleri.

  4
 • yapıldığı da yapılmadığı da ispatlanamayan soykırımdır.

  1
 • Koca bir yalandan ibaret olan, tam aksine Ermeni çetelerinin yediği nanelere karşı, ermeni diasporasınca ortaya atılan safsatalar bütünü. Eğer böyle bir şey olsaydı Türk devlet adamları kalkıp gelin iki taraf da arşivlerini açsın herşey ortaya çıksın demezdi.

  1
 • Ermenilerin her sene bu zamanlarda dünyaya aglamasına sebep olan olaydır, sözde ermeni soykırımı. Adamlara "madem soykırım var gelin arşivlere bakalım" diyoruz. (Osmanlı arşivi dünyanın en büyük arşivlerinden biridir, çogunun yakıp yıkılmasına yagmalanmasına ragmen)
  Ama adamlar o işe yanaşmıyor. Katledildik diyorlar toplu mezarlar çıkıyor inceleniyor ama ne hikmetse kafatasları bizimkilerin çıkıyor. ve ne yazık ki bunu kabul eden devletler var.

  3
 • yapılmamış olandır.
  zira yapsaydık, bu kadar orospu çocuğu bir araya gelip ortaya böyle bir sav atamazlardı.

 • sozde kalmis bir olaydir. tartisma uzerine yorum yapma entry girme degeri yoktur. tuslara basan parmaklarima yazik.

 • Sözde değil özde soykırımdır. Kimse kusura bakmasın Ermenileri hunharca kırıp katlettik. Ha savaş dersiniz onlar bizi katletti dersiniz ikisi de doğrudur. Karşılıklı oldu ama iki taraf da birbirini katletti. Osmanlı döneminden beri bize dikte edilmeye çalışan türkler barış güvercinidir sineği bile incitmez tezi sadece bir goygoydan ibarettir.tarıhtekı her millet gibi biz de masum değiliz.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -