sevgilisinin isteklerine göre hareket eden erkek

 • (bkz: karaktersiz)
  üniversitede bir arkadaşım vardı.
  adam 4 senede 5 kız ile çıktı. sevgili oldu baya baya. her seferinde kızlar nasıl isterse ona göre şekillendi herif. barlara gitti sabahlara kadar içti gezdi tozdu sevişti.

  en son bir kız çıktı karşısına cemaatten. (bkz: abla) bizim oğlan sofu oldu lan baya baya. cemaate söven sayan adam zaman gazetesi almaya başladı. kıza şirinlikler yapmalar. bu uşak için sabaha kadar kapıda beklemişti bir önceki kız arkadaşı köpek çekmişti. ee yaratıcı veriyor başa. aynısını da kendi yaşadı.

  gecenin 3'ünde nöbetçi eczanelerde, pizzacılarda köpek etti uşağı. sonra da bastı tekmeyi yapamıyorum dedi gitti.

  he bizimki sosyal ortamlarda ne kadar açık resmi varsa kaldırdı. malûm body yapardı genç. şimdi içmeye sıçmaya devam. resimler geri gelmişte oradan görünce aklıma geldi yazayım dedim.

  7
 • karakter yoksunudur.o ne isterse o olurdum diyecek kadar aciz bir insan olmamak erdemliktir olm kendinize gelin lan

 • Sadece sıvılar bulunduğu kabın şeklini alır erkek adam gerisi için eğilip bükülmez, gerek yok olduğun gibi sevmiyorsa yolun açık olsun denilmeli

  1
 • karakter sahibi erkeğin sonu = yalnızlık

  1
 • Bence sizde biraz öyle olun yoksa böyle yalnız kalırsınız asilzadelerim.

 • Doğru olanı yapan erkektir.

  Uzun ilişkilerin sırlarından biridir.(test edilmiştir)

  Ancak bu sadece erkekle sınırlı değildir. ilişkilerde çiftler birbirini şekillendirir ve daha sağlıklı bir ilişkinin temelini atarlar.

  Elbette yeni başlayan ilişkilerde her iki taraf da partnerini o an olduğu kişi olduğu için sevmiştir. Ancak ilişkinin süresi uzadıkça, taraflar birbirini çok daha yakından tanıdıkça birbirlerinde hoşlanmadıkları veya eksik gördükleri şeyler de ortaya çıkıyor. Böyle durumlarda iki taraf da medeni şekilde konuşup birbirine ricada bulunarak eksik gördükleri yönlerini tamamlamasını isteyebilir. Bu kötü bir şey değil aksine her iki taraf için de faydalı bir şeydir.
  Sıkıntılar konuşarak, eksiklikleri tamamlamak için çabalayarak çözülür. Aksi takdirde kavga gürültü eksik olmaz.
  iki taraf da birbirinin eksik yönlerinden vurur birbirini.

  Gerçi bu değişimler için konuşup anlaşmaya da gerek yok. Yıllar sizi zaten değiştiriyor gittikçe parterinizle benziyorsunuz.

  Ayrıca,
  Sadece sevgili ilişkilerinde değil, hayatın genelinde "ben böyleyim, işine gelirse" şeklinde tavır alan insanlar gelişime-değişime-yeniliğe kapalı insanlardır. Onlar da kendi kendilerini yok ediyor zaten.

  2
 • hanımköylü,kılıbık ne derseniz deyin..adam seviyodur

 • yeni sevgili olmuştur

 • Fedakarlık yapmak ile taviz vermek arasındaki farkı biliyorsan sorun yok. Bilmiyorsan sıkıntı.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -