sevgilisi olan kıza asılan erkek

 • tam şekli bildiği halde sevgilisi olan kıza asılan erkektir. öyle koftiden değil safi şerefsizdir bu arkadaş. şerefsizlik nedir nasıl yapılır cümle aleme gösterir bu hareketiyle. ayrıca kutsal olan annelere de leke sürmüştür kulaklarının sürekli çınlamasını sağlayarak.

 • kızın sevgilisinden yediği yumrukla son bulacak olan olaydır

 • Adamda neden suç aranıyor ki? Erkeklerin hepsi böyle. Burada iş hatuna düşüyor, manitasına söylemeden bile olayı kontrol altına alıp askıntı olan herifin haddini bildirmeli ama bizim kezbanlar, fazladan bir ilgi bulduklarında kendi kendilerine triplenmeleriyle meşhurlar ya da aldatırlar olur bunlar şerefsiz addedilen herif birden canın cicin olmuş, hayat ne tuhaf değil mi? Güçlü, karakterli kadına hasret ülke.

 • "aman yarin obur gun ayrilirlar ben yolumu yapayim" diye dusunen erkektir. erkektir adam degildir.

  2
 • böyle giderse o kızın sevgilisinden bi temiz sopa yiyecek olan erkektir.

 • Birde sevgilisinin yanında başka kızlara bakan erkek var

  1
 • millet evli kadınları düdükler olmuş bu devirde sevgiisi olup olmamasını kim takar hele birde uzaktaysa başka şehirdeyse dedikleri gibi kızda bitiyor iş uzaklaştırsın çevresinden ilişkisine sadıksa

  2
 • Net adilik, karaktersizliktir. Bunun bir de, sevgilisi olduğu halde başka erkeklere asılan kız, boyutu vardır. O da bu karaktersizlikten geri kalmaz. Bunun her türlüsü aldatmaya girer. ister erkek yapsın ister kız.

  1
 • edit: septik bir yaklaşımla; erkekliğe hatta toplum ahlâkına bile tersttir. ancak aklında başka biri olduğu halde bir başka erkeğe de yazan kızlar, ortadan kaybolmadan "sevgilisi olan kıza asılan erkek" diye nitelendirmeye şüphe ile yaklaşırım. sen bir kızla aylarca günlerce yazışmışındır, bir anda bir trip yapmaya başladığını senden soğuduğunu farketmişindir, süreci çok uzattım edasıyla aklındakileri, sevdiğini hoşlandığını söylersin ki karşılığı: "başka biri var" demek olur. tecrübeyle sabittir...
  ondan sonrada çok kıymetli feminist hanımlarımız sorar: neden kadın cinayetleri işleniyor? saygı değer hemcinslerim atalarımızın dediği gibi "at, silah, avrat(tır)" en iyi hayat arkadaşınızın atınız(günümüzde araba) veya silahınız olduğunu unutmayın. -dişi köpek kuyruğunu sallamazsa erkek köpek yanaşmaz, sırnaşmaz.
  ayrıca yavşak hemcinslerim, sizinde ifadenizi almamız gerekiyor ki 100 tane çıktığı olmuş kızın, 101. ben olayım ne olmuş ehehehe deyip erkeklik onurunu aşşağıladığınız sürece kızlar daima yedek erkek listesi hazırlayacak ve geleceği parlak bir genç sizin yüzünüzden ya katil olacak, ya hayata küsecek... çıbanın başı sizsiniz! bu küçük bir şey demeyin kriptografik olarak bir çığ etkisidir bu nedenler sonuçları doğurur. kahrolsun yedek erkek listesi olan kaşarlar.

  2
 • Kıza göre değişir

 • Sonra cinayet vakaları neden arttı?
  Çok küfür ediyosun diyolar usulsüz
  Bu kadar o çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz

  1

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -