sevgilim yok bilgin olsun

 • uzun süredir görüşmediğim bir hatun kişisinin durduk yere attığı mesajdır.

  efenim, şöyle ki;
  daha önce bu hanımefendi ile aramızda tam anlamıyla bir münasebet olmadı, sebebi ise hanımefendinin halihazırda bir sevgilisinin olmasıydı. ben bu durumu öğrendikten sonra görüşmek istediğimi belirtmiştim, kendisi ise arkadaş olabileceğimizi söylüyor ve ısrar ediyordu. açık yüreklilikle kendisi ile ilgili duygusal düşünmediğimi, onu bir cinsel obje, bir vazo olarak gördüğümü iletmiş idim.
  hala arkadaş kalma, ilişiği koparmama konusunda ısrarcı hanımefendinin suratına kapatarak hadiseyi domine etmiştim. belki biraz kaba davrandım ancak dürüsttüm.

  hadise üzerinden aylar geçtikten sonra gelen "sevgilim yok, haberin olsun, hala hoşuna gidiyor muyum? hiç özlemedin mi?" mesajlarını ise küçük rasimi uyandırma çabaları olarak yorumluyor ve hala arkadaşça yaklaşmıyordum, bi an durdum ve dedim ki;
  "tamam, arkadaş olabiliriz, artık ilgimi çekmiyorsun"
  aldığım cevap yine sonu olmayan bir uçuruma doğru gidiyordu:
  "ne yani? gerçekten hoşuna gitmiyor muyum?"
  "cevap vermediğine göre görüşmek istemiyosun"
  "neyse sana iyi geceler"

  *neden anlattım: bilmiyorum.

 • yani diyor ki; "mercimek var tam sürmelik, varsa bir fırının alırım"

  5
 • bahsedilen zat, burada yedek kulübesinde beklettiği birini oyuna alacağını söylemiştir. yedek soyunan oyuncu ise ilk 11de çıkmadığ bir maçta oyuna girmek istemediğini, kendisinin robin van persie ile karıştırılmaması gerektiğini göstererek erkeklik onurunu yüceltmiştir. bir alkışı hakediyor doğrusu

  4
 • birde bunlarin facebooka resim atip uzerine "sorup durmayin sevgilim yok yaaaeeee" yazip herkese acik olarak paylasan versiyonlari vardir.

  1
 • (bkz: uzun zamandır sevişemiyorum) neden bi sevaba girmek istemiyorsun datlı çocuk

  1

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -