selahattin demirtaş

 • arabasında silahlı saldırıya uğramış falan diyorlar. umarım geberir.

  eş başkan müsveddesi bir terörist.

 • uzun zamandır sesi çıkmayan,gebermiş olduğunu umduğumuz bölücü vatansız.

 • Kendilerinin baris elcisi ve bu ulkedeki en serefli siyaset adami olduguna gercekten inananlar vardir. Boyle dusunen herkesin beynine, vicdanina ve mantigina sokayim. Sizleri dogurup yetistiremeyen analara yaziklar olsun.

  Edit: imla

 • Cilala parlat yöntemiyle siyasi arenaya itilmiş liderimsi. Bi üst modeli olan abi nurettin demirtaş kandil de kürdistancılık oynamaktadır.

  Bugün silahlı saldırıya uğramış güya. Saldırı haberini ilk geçen ajans reuters.

  Pr çalışmaları devam ediyor. Hala demirtaştan umutlu olanlar var demek.

 • Yanlış tercihlerle hayatını mahveden siyasal figür.

 • Bosna Savaşı veya katliamının ne olduğunu bilmeden konuşanlara aşırı tepki gösteriyorum ne hikmetse.. Bilip bilmeden konuşmalar insanları gülünç hatta itici duruma getiriyor.. Bir de kendi menfaatine göre kullananlar yok mu ? işte o zaman 200.000 şehid Boşnak adına bağırasım geliyor :Bilip bilmeden konuşup bu insanlar üzerinden siyaset yapma!!

  Gündemi pek takip etmiyorum..Etsem de eskisi kadar tepki göstermiyorum..Bu tepkim de sanırım Boşnak karakterli ve yaratılış icabı haksızlık ve yalana karşı nefret eden biri olmamdan kaynaklanıyor..HDP Genel Başkanı Selahattin DEMiRTAŞ ‘ın Rusya gezisi öncesinde bölgedeki hendekleri savunma adına ,Saraybosna örneği vermesi -afedersiniz – çirkinlik ve menfaatperestliktir..Cahilliktir..Bosna’yı ve zulmünü bilmemezliktir..Aslında hiç de kızmamak gerekiyor ..ne de olsa politikacı..!!

  Bir kere sayın Demirtaş,G.doğudaki hendekleri kazanlar halk değil P-K-K ..neymiş ? Te-ro-rist..Peki Bosna’daki hendekleri kazanlar kim ? Boş-nak-lar..biz terörist miyiz ? Bu biiiir..

  ikincisi ,hendekleri kazma amacı devlete direniş ve bölünme amaçlı mi ? Evet..Ya peki Boşnakların hendek açma amacı devlete karşı gelmek mi? Hangi devlet? O dönemde kendi devletleri var ve kendi devletine hendek mi açtılar? Sırplar’ın başta keskin nişancılarından ve silahlı ve zırhlı birliklerinden korunmak değil miydi ?

  Üçüncüsü, masum ve işgale uğramış Boşnaklar’ın savaş sırasında yaşadığı felaketleri bölge halkı yaşadı mı? Markale gibi pazar katliamı oldu mu ? ibadethaneleri bombalandı mi ?Kütüphaneleri yakıldı mı ? Kollarına beyaz kurdele bağlanıp,Prijedor’daki gibi evlerine baskın düzenlenip öldürüldüler ve meçhul bir yere götürüldüler mi?

  Hadi Saraybosna ya dönelim yine..anlayacağın şekilde yazayim..G.doğuda hiç kapı komşuları Kürt vatandaşları kendi elleriyle öldürdü mü? Düne kadar beraber kahve içtikleri insanlardı..Peki Saraybosna’da yüzleri maskeli ,ortalığı yıkan ve yakan Boşnak oldu mu? Yol kontrolü yapan ? Yooook..Peki ,Kürt vatandaşlarımızın devleti var mı ki kendilerine ait olan ve sonucunda bir devlet tarafından işgal edilen? Yooook..

  Peki Sırplar ile Boşnaklar arasında BARIŞ SÜRECi adı altında anlaşma olup da Boşnaklar silahlandı mı? Sırplar göz göre göz yumdu mu? idarecileri iki yıl sonra önce göz yumduk deyip sonra suçu valilerine mi attı? Boşnakların sen hiç o dönemde elektriği kaçak kullandığını duydun mu? Devletine -ki zaten Bosna Hersek referandum ile bağımsız oldu..- ihanet mi etti?

  Referandumu bilir misin Demirtaş? Hani %94 bağımsızlık kararı çıkan? G.doğu’da ayrılma kararı için referandum mu yapıldı? Kürt vatandaşlar zaten çoğu ne kadar yanlış ve hata yapılırsa yapılsın T.C ‘yı istiyoruz demedi mi ? ( not :T.C’yi onlarin kullandığı şekille yazdım.Yoksa zaten Turkiye Cumhuriyeti diye yazıyorum)

  Od Jadrana do irana neçe biri muslimana sözünü duydun mu Selahattin bey? Bunu Sırp liderlerden biri dedi.. Anlamını da söyleyeyim : Adriyatikten irana musluman kalmayacak..Peki devletimizden Kürt halkı için benzeri bir ifade duydun mu ?

  Yok..Neyse..ben yine burada kendim yazıp kendim okuyacağımı biliyorum..Ama en azından tepkimi göstermiş oldum..

  Not: Selahattin Demirtaş..Danışmanlarını iyi seç..Tarih bilmeyen adamlar seni yanıltıyor.. Ya da istersen sana Bosna Savaşı ile ilgili kitap yollayayim..okuyup ÖĞRENiRSiN ? Ne dersin ha ?

  YAZAN: ŞEVKET KOÇ-BOŞNAK MEDYA

 • en az rte kadar nefret ediyorum

 • sadece bağlama çalan terör şakşakçısı

 • Allah affetsin bilirsiniz küfür etmeyi sevmem ama tam bir
  son of the Bitch

 • Rusyaya gittiğine ne kadar da sevinmiş. Lavrov'un suratındaki ibne sırıtışına bakılırsa bir şeyler vaad edilmişhttp://galeri.omusozluk.com/k/1410/ + selahattin demirtaş

  3
 • Daha düne kadar ülkede ne kadar geri zekalı tatlı su solcusu varsa Türkiyelileşme vaadiyle kandırıp yanına çekerek, şimdi de Kürdistan diye sayıklıyıp Rusya abisinden devlet isteyen Omurgasız bir şeref yoksunu.

  Yargılanacaksınız mide bulandırıcı hainler.

 • Diyarbakır'da DTK'da yaptığı konuşmada "Artık gelecek yüzyılda Kürdistan kurulacak" diyen ne dediğinden haberi bile olmayan zırtodur.

 • bakıyorumda sözlükte baya pkk yandaşları var.Neden eylem yapmıyorsunuz.Savunun hakkınızı.Omü yaşam merkezi önüne bekleriz.

  Not kefen paranız benden hadi iyisiniz gene

 • Babamın görüşünü paylaşıyorum

  Kıyma makinasında çeksem içim soğumaz

 • Soyu sopu geçmişi geleceği belli olmayan bir topluluğun, hayali ütopik bir devletin, anlamsız aptalca ve haince fikirlerin, gerçekleşmeyecek sözlerin ve kurtarılamayacak canların savunuculuğunu yapan soysuz, haysiyetsiz, vatan hainidir.

 • ne derse densin, ne kadar nefret edilirse edilsin, öyle ya da böyle hiç fark etmez, güneydoğu'nun ücra bir köyünden çıkıp, istanbul bebek gibi bir yerden çatır çatır oy almış kişidir kendisi. sev sevme, (sevmiyorum) bu bir başarıdır.

 • http://galeri.omusozluk.com/k/1479/ + selahattin demirtaş
  adamı her gördüğümde ''adıyaman çiğ köftecisi'' ne benzetiyorum.hiç de sevmem. çiğ köfteyi değil seloyu.

 • 13 mart 2016 ankara saldırısı'ndan sonra "sivillere yönelik yapılan eylemi kınıyorum" diyebilecek kadar haysiyetsizleşmiş, yüzsüz bir orospu çocuğudur. adam resmen halkı sivil veya asker diye ayırmış. asker ve polise karşı yapılsaydı halay çekip, şemmamme mi oynayacaktın orospu evladı? türkiye cumhuriyeti vatandaşıydı lan onlar, senin vekil olduğun devletin vatandaşıydı.

  asker ölse pekeke'de bir haklı pay çıkartacağı için vurgulayarak "sivillere yönelik" bilmem ne diyor amına koyduğumun kuklası.

  not: alın bu entry'yi mahkemeye verin götünüz yiyorsa.

 • 2015 yılı ilk seçimleri sonrası ankara'daki bombalı eyleme yönelik açıklamasında; "biz öldürülüyoruz" gibi bir hitap kullanmış ayrılıkçı parti eş başkanı. seçim döneminde demokrasi ve birliktelik mesajları vereceksin, bu yönde konuşmalar yapacaksın, ama sonra çıkıp "biz öldürülüyoruz" gibi ayrılıkçı, ayrımcı bir üslup kullanacaksın!

  hdp'nin oylarının yarı yarıya düşüşünün sorumluluğunu hiçbir yerde aramaması gereken, aynaya bakması gereken kişidir. ayrılıkçı partisinin meclise girebildiğine dua etmeli bence. öyle kalender birisi falan olsa, şimdiye çoktan öz eleştirisini yapıp istifasını sunmuş olurdu.

 • hala ne yüzle siyaset yaptığını anlamadığım neanderthal formu. insan diyemiyorum çünkü insan dediğin, politikasını kan üzerinden yapmaz.

 • kendisine her gün orospu çocuğu demekten bıktığım lağım faresi.

galeri (4)

tukenmezkalem
2015-12-28 20:02:20
tukenmezkalem
2015-12-28 20:02:54
striptiz diregi
2015-12-27 00:51:44

bizi takip edin

omü sözlük © 2015


birtakım şeyler: iletişim - - -