samsung s7

 • Samsung firmasının son çıkarttığı model.
  Teknik özellikleri ile fazla ilgilenmedim. Kamera kalitesi çok iyi.
  Fakat beğenmedim. Üstüne birşey katılmamış fazla. 2800 lira para verilecek telefon değil. Onun yerine 1800 liraya Note 4 alın daha iyi.

  2
 • Samsung'un son s serisi telefonu.  Yaklaşık 13 gündür kullanıyorum. genelde bir akıllı telefon aldı mı en az 4-5 seneyi gören bir insan olarak, kendisiyle de bir bu kadar seneyi göreceğimi düşünüyorum, zira s3'ü tam 4 sene kullandım.

  telefonda en hoşuma giden özelliklerin başında parmak izi okuyucu geliyor. orta tuşun üzerine parmak izi okuyucu sensör yapmışlar ve ilk parmak izini okutacağınız zaman farklı farklı açılardan parmağınıza temas edip güzelce parmak izinizi alıyor. sonrasında telefonu açarken ya da tuş kilidinden çıkarırken parmağınızı değdirmeniz yetiyor sadece.

  ön kamerasının selfie modülü çok hoş olmuş. telefonda selfie çubuğu varmışçasına arka planı da gayet ekrana sığdırarak hoş çekimler yapabilirsiniz. selfie moduyla alakalı bir kaç tane çekim modları var, ön kamerası 5 megapiksel. arka kamera ise 12 megapixel ve odaklanışlar, gece otomatik ışık ayarlama özellikleri ile beni kamerası baya tatmin etti.

  telefonun yanında gelen şarj cihazının fast charging özelliği var. şarja taktığınızda yaklaşık 20 dakika içinde bütün bir bataryayı dolduruyor ve telefon bataryayı oldukça verimli kullanıyor. s3'ü gün bitmeden muhakkak 1 kere şarja takardım fakat telefonda aktif oyun oynamama rağmen kendisiyle ilgili böyle bir sıkıntım yok, ayrıca telefonda yüksek boyutlu oyunlarda bile ısınma sorunu da yok lg gibi.

  telefonda game launcher var. yani oyun oynarken ekran görüntüsü, oyundan video çekimi, oyun oynarken rahatsız edilmemek için bildirim almama gibi özellikler var. bence gayet güzel. özellikle vr gear'da takılanları baya rahat ettirir bu özellik.

  hız konusunda ise oldukça tatmin edici. arka planda bir ton uygulama çalışmasına rağmen oldukça seri ve performanslı. en ufak bir yavaşlama bile söz konusu değil, arka planda s3'ü öldüren 3-4 tane oyun bile açınca bana mısın demiyor telefon.

 • S7 tassrım ve özellikleriyle fark yaratıyor

 • önümüzdeki ay gear ile birlikte edge'sini alacağım akıllı telefon. ilk defa sony'yi terkediyorum. hayırlısı olsun inşallah. o değil de; gear'a aşık oldum ben ya. o nasıl gerçekliktir lan?!

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -