samsun'da türbanlı bir kadının parkta sevişme videosu

 • samsun'da sıradan bir gün klişesini tekrar ettirmeme neden olan video'dur:

  link

 • Algilayamiyorum. Gerçekten algilayamiyorum. Adam hür iradesiyle bunu yapıyorsa sana ne? Rahatsız oluyorsan uzaklaş, ille bana ne park ortak diyorsan bunu yüzüne karşı söyle. Hani diyorsunuz da türbanlı söyle böyle, onun dinini daha iyi biliyorsan bunu anlat ona. Bir günaha engel olabilecekken olmuyorsun? E dini de demene göre ondan iyi biliyorsun git çatır çatır söyle bu böyle olur diye? Şimdi bu videonun ortalığa düşmesi dini bakımdan ne kadar doğru? Hadi dini geçtim ne kadar etik? Bakın ben bu durumu kesinlikle savunmuyorum ama bu yapılan yanlış böyle böyle böyle gözler önüne serilmez. O kadının hakkına giriyorsun. Rahatsız oluyorsan bunu orada o anda rahatsız eden kişiye dile getir. Pantolon giymesinden mi rahatsız oluyorsun? Git söyle senin dininde böyle pantolon var mı diye. Sonra gel burada yorumunu yap. Öyle uzaktan çekilen resimi videoyu alıp burada atıp tutmayalim lütfen

 • tabi. bir adam karısını ya da sevgilsini dövse acaba bu kadar abartır mısınız ya arkadaş millet dövüşeceğine sevişşin sizene ?

 • Bence kötülemememiz gereken bir durum. Bırakın daha fazla sevişsinler yav. Aşk yaşayacaklarsa bırakın istedikleri gibi yaşasınlar.

 • Belirtildiğinin aksine ortada bir rezalet göremediğim video.

  Neymiş parkta güvenlik önlemi alınacakmış, oldu.

 • Esas mesela o videodakinin türbanlı veya açık olması değil. Esas mesele ahlak meselesi. Yoksa kimsenin ne yaptığı kiminle bilmem ne ettiği umrumda değil. Ama sen etrafına rahatsızlık verirsen kusura bakma kardeşim ama sende de bir arıza var o zaman.

  Editten sonraki tanım: o parkta yıllardır olan bir durumun resmiyet kazanmış olduğunu gösteren video.

  1
 • keşke bu eylemi daha özel bir yerde yapsalarmış umumi bir park olmasaymış yoksa doğanın kanunu bu tabiki yapacak

  2
 • Ey sevgili öğrenciler versenize şunlara evin anahtarlarını iki saat takilsinlar.
  Ayıp ediyorsunuz valla.

  2
 • tanım:
  sıradan bir çiftin karşılıklı öpüşme ve elleşme içeren video

  yorum:
  siz sevişme görmemişsiniz amk, bunlar yiyişiyolar.
  ayrıca bu şahıs mini etekli de olabilirdi, bu durum bütün mini eteklilerin parkta yiyişilebilecek kişiler olduğunu kanıtlamaz. o yüzden insanların ne giydiklerine takılmayın.

  detay:
  sokakta yiyişmenin hukuksal herhangi bir kısıtlaması yoktur, etik veya değil orası tartışılır.
  sokakta yiyişmek, toplumumuzun ahlak kuralları gereği doğru karşılanmaz bilakis yakınlarda bulunan kayaç kütleleriyle saldırıya uğramaya sebep olabilir.

  tavsiye: link

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -