samsun müftüsünün çocuk tecavüzü açıklaması

 • haber linki için bakınız: samsun müftüsünün çocuk tecavüzü açıklaması

  bu başlığı açmak zorunda hissettim kendimi, sözlüğe bugün özel işlerim nedeni ile giremedim fakat açtığınız başlıkları tek tek sikeyim. kimse bu konuya dikkat etmedi mi? yoksa utandığınızdan mı bu başlığı açmadınız?

  Her ne ise; arkadaşlar bunun ile ilgili yasal işlem başlatmak için ne yapmamız gerekiyor ilgili arkadaşlar bilgilendirise sevinirim, bu ve bunun gibi insanların müslümanlığı yansıtması gerçekten çok büyük acı! ne demek lan çocuk tecavüzüne susuluyor! senin cibileyitini siksinler! sözlük yönetimine söylüyorum, evet küfür ettim! düzeltmeyin de silmeyin de, açılacak bütün davalar tarafımı ve şahsımı ilgilendirir sözlük yönetimin ve sözlüğün bunun hiç bir ilgisi yoktur!

 • Olay bir hayli geçmiş zamandır ve haberin tekrar gün yüzüne çıkartılması malum sebepten dolayıdır. Elbette ki o zamanlar da üzerinde pek durulmamıştır

  [Link: http://www.cumhuriyet.com.tr/m/haber/turkiye/130057/Samsun_Muftusu_nden_skandal_sozler.html]

  1
 • yedi aylık bebek mi diyor orda bu millet çıldırmış olmalı herkese beyin diye duaya başlaycağım

 • yani diyor ki zinanin bu kadar yayginlasmasina goz yumar ses cikarmazsan insanlar sapkinlasir bebege bile tecavuz eder seninde aklin o zaman basina gelir dostum.
  muftu muftulugunu yapmis bazilarini rahatsizda etse gercekleri soylemistir.(cumhuriyetteki yaziya ithafen yaziyorum diger haberlerdeki aciklamalari beni baglamaz)

 • "18 yaşındakinin zinasına karşı çıkamıyorsanız 17 aylık bebeğe tecavüze karşı çıkmak timsahın göz yaşlarıdır" şeklindeki açıklama.

  yani müftü, yetişkin bireylerin zinasına karşı çıkmıyorsan çocuk tecavüzüne de karşı çıkma diyor.


  mide bulandırıcı açıklama.

  3
 • insanlar 25 yaşındakinın zinasına saygı gösterdiği için değil, orospu çocuğu olduğu için sapkınlasırlar. 17 aylık bebeğe tecavüz etmenin herhangi bir gerekçesi, karşılaştırabılecegi başka bir durum olamaz. Bunu diyenin müftü olmayı bırak, nefes almaya hakkının olmaması lazım. Ülkede ne kadar tecavüz tacizci ve destekçisi yavşak varsa din adamlığı gibi kutsal olması gereken görevlerde takılıyorlar. Madenlerde it gibi çalışan işçiler de bunların götü rahat etsin diye ölüp gidiyor.

  Adaletinize sokayım.

 • iki reşit insanın gönüllü birlikte olmasıyla tecavüzü, hatta çocuk tecavüzünü bir tutan bir insan görünümlü yaratık sıçmığıdır.

  şaka gibi ya. adam resmen iki reşit ve gönüllü sevişen insanlarla tecavüzü bir tutuyor. ''zina edenlere laf etmiyorsunuz, tecavüze ediyorsunuz'' diyor. lan gerizekalı, tabi laf edeceğiz. çocuk tecavüzünü geç yetişkin birine yapılacak tecavüz bile rızaya dayalı olmadığından suçtur kanunlarda. Zina kavramı ise sadece Müslüman olanı ve dinine göre yaşayan adamı bağlar, geri kalanı ilgilendirmez, kimisine göre etiktir kimisine göre değildir, kanunlarda da suç değil. adam evlenmeden sevişenlere artık nasıl kafayı takmışsa resmen ağlamış, ''ama, ama, ama, evlenmeden sevişiyoylay, sevişmesinley yaa banane banane banane :(('' diye. üstelik şu adamın şu sözlerini alkışlayıp ''bravo'' diyecek %60 bulurum size. çünkü özünde modern görünümlü ama aile içinde yobaz bireylerde bu ülkede fazlaca var. ''kendi kızım kimseyle sevişemez ama oğlum herkesi sikebilir'' anneleri zihniyetinden farksız değil bu.

 • yasal olarak hareket etmemizi sağlayacak bilgi ve deneyime sahip bir arkadaş yok mu? ne bileyim dava açalım, suç duyurusunda bulunalım, imza toplayalım, bu kadar basit bu kadar çenesi boş insanlar mıyız?! konu hakkında bilgili bir kişi yok mu gerçekten koskoca sözlükte!?

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -