resmileşti dikkat

 • bu akim sayesinde facebook arkadaslarimdan kim saf kim akilli onu anliyorum

 • şu sıralar sosyal medyada dolaşan bir sazan avı.

  4
 • Resmileşti dikkat !

  Facebook'a yazmış olduğunuz dilekçelerin aslı sizde kalıyor. Fotokopisini alıp, ikametgahla birlikte belediyeye gitmeniz gerekiyor.

  4
 • en sonunda atlattım, bende paylaştım
  resmi açıklamam -DiKKAT!!!
  T.C. Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğü eğer tüm verilerimin (IP, fotoğraflarım, paylaşımlarım vs.) çarpıtma yolu ve yasa dışı bir şekilde sahte kişilerce kullanılırsa -onların AQrım
  -TCK gereğince bunları hafifletici sebep olarak görmezseniz sizin de AQrım
  -Doğacak zararlardan sadece Facebook sorumlu değildir, bu güne kadar iyi kötü bir şeyler paylaştığımız adamı bu saatten sonra satacak biri de değiliz ne yapıldıysa beraber yaptık.

  3
 • hayretle bakıyorum paylaşanlara

  3
 • buna nasıl inanıyorlar gerçekten merak ediyorum

  3
 • facebook'ta hukuk diliyle yazılmış yasal uyarıları(!) duvarına yapıştırarak korunma yöntemi.
  ancak kanunlar böyle çalışmıyor arkadaşlar, bu şekilde sadece cahilliğinizi etrafınıza göstermiş oluyorsunuz. facebook'ta hesap açarken kabul ettiğiniz koşullar, gayet açık ve net. biraz okumak tüm ağrılarınıza iyi gelecek..
  duvarınızda bir şey paylaşmak, geçtiğimiz senelerde bazı avukatların da söylediği üzere, koşulları değiştirmiyor.
  bu kendini nimetten sayma dilekçesinden vazgeçilmeli bir an önce.

  3
 • facebook'ta bulunan arkadaşlarımın böyle paylaşım yapmadığını fark etmemi sağlayan başlık.

  mülakatlarda facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda yaptığınız paylaşımlara dikkat ederler fakat başka bir şeyde dikkat edeceklerini sanmıyorum.

  edit: iyi de trol olmuş sanki.

  3
 • Dikkat bu mesajı 10 kişiye gönder watsapp ı ücretsiz kullan avına da düşen kişilerin düştüğü av dir. Çevrenizdeki leri tanimanizi sağlar .

  2
 • sürü psikolojisi deneyidir.

  1
 • Öncelikle bu tür devlet daireleri olaya facebook üzerinden bakmazlar, kanun çıkarsalar bile (ki yetkili kurum kendileri değildirler, Mit'in Suriye politikası bitti senin facebookunla ilgilenir zaten) digital medya ya da sosyal medya parantezi altında çıkarırlar. Gelelim asıl meseleye, hesabın hacklense bile paylaşılan herhangi bir paylaşımın yapıldığı IP no'su üzerinden izlemeye alınır ve bilgisayarın ana kaynağı tespit edilir. Kısacası hesap senin diye direk senden şüphelenmezler. 3 ve asıl mesele ise ülkemizde bu tür olaylarla ilgilenen (interner siteleri vs.) yetkili kurum TiB (Telekomünikasyon iletişim Başkanlığı)dir. TiB ise BTK yani Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu Daire Başkanlığı'na bağlıdır. Bu kurum ise Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'na bağlıdır. Kısacası böyle bir kanunu anayasaya ya da kurumsal olarak karara bağlama teklifi Ulaştırma Bakanlığı'na aittir. Yargılama ve dava süreçleri ise Adalet Bakanlığı'nın elindedir. (Hakaret vs,terör içerikli propagandalar)

  Ha burası Türkiye Mit'te böyle bir teklif yapabilir Başbakanlıkta ama bu kadar küçük hesaplar peşine düşmezler, kısaca seni iplemezler, sevgili yetkili abilerine hakaret olduğu zaman zaten TiB aracılığı ile seni çok rahat elenselerler.

  1
 • siz bile burada paylaşarak bu troll yazıyı uyduranların tuzağına düştüğünüzün farkında mısınız

  2
 • Hiç beklemediğin adam yazar ya bunu ha işte şakaklarının ortasına sıkar. 'Sende mi bürütüs!'

 • Hiç katılmadığım eylemler silsilesi,henüz ne mit ne jöh pöh aranmadım :) milletimiz anlamadan dinlemeden copy paste devam

 • vatan millet sakarya diye nidalar atanların, kefenimizle geldik diyenlerin başı çektiği sikindirik bir akımdır. kefenimizle geldik diyenlerin de çokça içinde bulunduran bu sazan avi. nin en çok nerden çıktığını merak ediyorum. ayrıca insanlarda ki göt korkusunu da burdan rahatça görebilirsiniz. adamlar korkuyor ki yazıyor oraya valla ben bişey yapmadım diye. haklı tarafları da yok değil şu süreçte her türlü suçtan içeri alınabilirsiniz tek kelime de açıklama duymazsınız. burada atlanan konu ise sizi facebookta paylaştığınız o yazı sizi kurtarmaz hatta lan bu gerizekalıymış zaten diyip bi de dövebilirler.

 • sürü psikolojisi
  bu mesajı 10 kişiye göndermezsen başına felaket gelecek mesajı alıp korkudan mesajı 10 kişiye gönderen kafa yapısının öteki teki

 • Kim ne niyetle çıkardıysa bunları izleyip sandığımdan da fazla gerizekalı varmış diyordur.

  galeri (2)

  mihrilugat
  2016-03-09 19:07:33
  mr. robot
  2016-03-10 00:18:23

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -