pokemon âleminde bir tıp skandalı olarak chansey

 • efendim şimdi,

  chansey'ler çoğunluğu insanlarla birlikte sivil yaşama zamanla adapte olmuş, vahşi doğada nadiren bulunan, keselerinde birer yumurta taşıyan, pembe renkli, kısa boylu ve tombul pokemonlar. bu pokemonlar, belirli bir kapsama alanı içersinde başkalarına moral, motivasyon, esenlik ve mutluluk aşılama yeteneğine sahip olduklarından, hasta ve yaralılara faydaları dokunacağı ön görülerek kadrolu poke-personeller olarak hastanelerde ve dispanserlerde bolca bulundurulmaktalar.

  gelgelelim her ne kadar teoride fayda sağlayacakları düşünülmüş olsa da, esasen pratikte bu durum tam tersi.

  çünkü chansey'ler, doğaları gereği her daim hareketli ve pürneşe olan, hayatı toz pembe yaşayan pokemonlar.
  hastaneye giden insanlarınsa genel olarak hep bir sıkıntısı vardır, ya kendisi rahatsızdır, ya da bir yakını rahatsızlanmıştır, zehirlenmiştir, yaralanmıştır, ölüm tehlikesindedir, vs.

  ameliyat olacak bir hasta veya yaralı yakının vardır, snorlax'ın hazımsızlık çekiyordur, elektrik pokemonun voltaj kaybından muzdariptir, böyle bir durumda düşün ki hastane odasında, koridorda ya da bekleme salonundasın, sana moral vereceği ön görülen pokemonlara bakıyorsun kıpır kıpır, cıvıl cıvıl ortalıkta geziniyorlar, sürekli kıyıda köşede kakara kikiri gülüşüyorlar. dolayısıyla onların bu tavırlarını görünce insanın morali ve asabı hepten bozuluyor,

  yok arkadaşım! hastanede, postanede chansey falan olmaz, olabilemez, oldurulabilemez. bu pokemonları artık tıp sektöründen çekin. işsiz bırakın demiyorum, restorancılığa ve turizme yönlendirin. bu sektörler tam bunlara göre. ama yeter ki insanların akıl sağlığı ile oynamayın.

  hiroshi, satoshi, makat! bu işi bir çözüme götürün artık! pokemon âlemini maskara ettiğiniz yeter.

  1
 • Makat sıkıntı bir durumdur. Sikinoski Sana Nası Samuray ise satoşi makat o kadar capondur

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -