pavyon

 • samsun'da ancak fuar içerisinde(meydan-tütün iskelesi dolayları) ve Atatürk bulvarı üzerinde bulmanız mümkün olan eğlence mekanlarıdır.
  senpati, yakamoz, renk, neco bunlardan bazılarıdır.
  pavyona ilk kez gidenlerin başına gelebilmesi muhtemel olay: hesabın 1 aylık asgari ücret kadar gelmesi(yani sıradan 1 insanın kazanmak için 1 ay uğraştığı parayı 1 gecede bırakıp çıkabilirsiniz) itiraz ederseniz: açıklamasıyla gelir, meyve tabağı, kokteyl, hoşgeldin fitili maytap, içkiniz biter bitmez getirilen, cila(bira, fındık suyu, şerbet, üzüm suyu vb.) ama ben istemedim ki hepsini kendiniz getirdiniz dersiniz, bunlar gecemizde müşteriyi memnun edebilmek için sunduğumuz hizmetlerdir, gazinomuzun prosedürü bunlardır diye cevap alırsınız. tabi birde en ön masaya oturduysanız siz 1 kadeh viski istesersiniz belki ama masanıza 18 yıllık 70cl viski gelir, en ön masada oturmanın prosedürü budur. kendinizi kabarık hesaplardan muhafaza etmenin yolu garsonlara getirilen her bir şey için teşekkür edip cebine para sıkıştırmaktır. masaya kemancı vb. çağırmak, kadın davet etmek, assolisten şarkı istemekte sizlere ek maliyet olarak geri dönecektir.
  içkilerin diğer yerlere göre pahalı olmasının nedenleri de golpa, it, kopuk, tayfayı oradan uzak tutmak içindir. yoksa atakumda'ki pub'lar gibi olsa, cebine 40-50 tl koyan, 18ini bulan ergen veletleri dadanır, oradan çıkmaz, dolayısıyla huzur olmaz.

  1
 • Yanar döner ışıklı tabela

 • 1. Bir kuruluşun, bir kurumun, bir bahçe içindeki yapılarından her biri
  2. Bir fuarda ürünleri bağımsız sergileme yeri
  3. Geceleri geç vakte kadar açık, içkili eğlence yeri

  3

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -