öz annesinden küçük kızına öldüresiye dayak atılması

 • Mersin’de küçük yaşta öz çocuğunu “Sen haram çocuksun, seni bir gün öldüreceğim” diyerek işkence edercesine döven bir kadının görüntüleri sosyal medyada tepkilere neden oldu.
  Kadının küçük çocuğunu döverken söylediği sözler de, tepkilere neden oldu:
  "Herkesin dayağını yiye yiye büyüyesin inşallah. S..r git. Bir sus ya. Seni öyle köşe köylerde büyüteceğim ağzına s..n çocuğu. Senin Allah belanı versin sen öyle rezil bir çocuksun. Gün yüzü görmeyesin inşallah. Böyle bir rezillikle geçinesin inşallah. Bu benim bedduamı alıyor ya bu adam olmaz bu nankör. Uğursuz. Kendi başını ye inşallah. Haram çocuksun sen. Sen bir gün, gün yüzü görmeden gideceksin. Öldürmem lazım seni. Senin Allah belanı versin de kurtulacağım. Seni deli edeceğim. Seni dövmüyorum ha, seni bir gün öldüreceğim."
  ----
  ulan küçük bi kız sana ne yapmış olabilir ne biçim insanlar var ben anlamış değilim.Bu ülke nereye gidiyo böyle cidden anlamıyorum ne öz çocuğunu dövenimiz, çoluğa çocuğa,hayvanlara tecavüz edenimiz ne de teröristimiz bi bokumuz eksik, her türlü pisliği barındırıyor.

  tık

  1
 • izlerken o çeken kişinin ne demeye sadece çekim yaptığını merak ettiğim olay.
  bunun dışında bir anne, çocuğu ne yaparsa yapsın, böyle bir şekilde dayak atabilmeyi nasıl başarabilir? Senin kendi canından kanından o. için yanmadı mı hiç? Ne biçim bir acımasızlık bu? allah senin belanı versin. Ettiğin beddualar senden bir bir çıksın inşallah!

  1

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -