ororo.tv

 • oha lan nasıl açılmaz bu başlık, neyse.
  ingilizce öğrenme yolunda sizi en büyük katkıyı yapacak ender sitelerden birisi. hemen link veriyorum, verdim.

  dünya üzerindeki yüzlerce diziyi ücretsiz yani üyelik falan almadan izleyebilirsiniz, altyazı seçenekleri oldukça geniş.
  yine eski-yeni yüzlerce filmi aylık 20 lira civarında izleyebilirsiniz. eğer yirmi liran falan ödemem ben diyorsanız, sitenin her hafta ücretsiz olarak sunduğu filmlerle idare etmek zorundasınız.
  özellikle ingilizce öğrenmek isteyenler sıklıkla kullanır bu siteyi. konuşma dilinin ingilizce olduğu bir film ingilizce alt yazıyla her yerde kolay kolay bulamazsınız zaten, yani ben alt-üst etmiştim o zamanlar her yeri, bulamamıştım. en iyisi ororo.tv'dir, güvenin.
  görüntü kalitesinin yüksekliği ise hiç tartışılmaz. ücretsiz hizmet veren bir siteye göre normalin de üstünde.
  problem gibi görünen ama aslında problem olmayan bir şey var, son olarak bahsedeyim. ücretsiz olarak izlemeye başladığınızda 1 saat sonra uyarı verecektir, günlük limitinizi doldurdunuz diye. siteden çıkış yapıp tekrar girdiğinizde problem enteresan bir şekilde ortadan kalkıyor, kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

  2
 • dünya çapında oldukça geniş bir televizyon programı, dizi ve sinema filmi arşivine sahip, bünyesinde barındırdığı belgesel, tv pragramı, dizi ve sinema filmlerini olabildiğince yüksek kalitede, altyazılı ve dahili çeviri destekli bir ingilizce pekiştirme aracı olarak sunan, kendi çapında bildiğim kadarıyla herhangi bir alternatifi olmayan internet platformu.

  bkz: ororo.tv türkçe - english

  3

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -