omü sözlük yazarlarının ilk alkol deneyimleri

 • şahsen ben bu menet ile ilk adam akıllı tanışmam (babamın çocukken akrabaların gazına gelerek bana rakı içirmesini saymazsak), lise 1 de babamın dükkanından çaldığım rakıyı kuzenim ile samsun sahilinde içecektik. ancak kuzenim rakının adını beğenmedi (anadolu rakı), ben bunu içmem dedi. ben de babadan korkuyorum, atsan atamıyorum rakıyı. iyi dedim tek başıma içerim, 35'lik rakıyı tek başıma içtim, hem de sadece otuz dakika içerisinde, mezesiz. sonrası fail. gidene kadar hiç kusmadım ama görüntü yok, en son ilk okul arkadaşlarımdan mustafa can baştürk beni aymak için kafamdan aşağıya 5 litre su boşaltıyordu. işe yaradı.

 • 3 yaşımda dayımın verdiği rakı ile olmuştur. 2 adım attıktan sonra kusmamla sonlanmıştır. Sonra dayanamayıp yaklaşık 12 13 yıl sonra tekrar başlanmıştır.

  1
 • Plajda 70 lik votka ile sızıcak hale gelmiştim arkadaşlar taşımıştı eve.

 • lise hazırlık sınıfı bittikten sonra, arkadaşların yanında aldığım o ilk bira yudumunu unutmam mümkün değildir. zira tadını şekerli ve içimini keyifli bir şey beklerken, bk gibi bir tat ile karşılaştım ve ağzımdaki yudumu direkt tükürdüm.

 • Henüz gerçekleşmedi. Merak da etmiyorum. Neden içmediğimi de bilmiyorum.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -