omü sözlük minimal roman

 • sözlük yazarlarının 'minimal' boyutta yazılarıyla ortaya çıkacak roman. o zaman başlasın...

  tanımını yaparak açtı konuyu. başka sözlüklerde de vardı belki aynısı ama sadece başlık aynıydı. oradaki kalabalıktan sıkılıp daha sakin bir ortamda yazmak istiyordu sadece. derken acıktığını hissetti...

 • oralarda başka canı sıkılan, sessiz sakin ortam arayan sözlükçü yok mu diye merakla atladı üç-kağıtçı mod hemen olaya

  1
 • elbet vardır diye düşündü, açlığını bastırmak için akşamdan kalan karpuz dilimlerini yerken. durdu bir süre, oyalandı ve olay yerine gitmeye karar verdi.

 • akşamdan kalma karpuz dilimleri midesini bozmuşken olay yerindeki cesetler midesini daha beter duruma getirdi, kusmamak için zor tutuyordu kendini etrafındakilere belli etmeden soğuk kanlılığını korumaya devam etse iyi olurdu çünkü o

 • Bombayı imha ediyordu telsize gerekli açıklamayı yaptı defusing the bomb ,evet bomba imha ediliyordu ve rakip 5 terörist öldürülmüştü.Affshhdhdj şeklinde random gülen elinde scar olan bir uyuz bir rus noobheududiroekavdgdjke şeklinde manasını bilmediği şekilde bağırıyordu,tam o esnada gerçek evrende yazar kendisiyle olan nefis muhasebesinde lan geri zekalı yarın sınavın var diye bağırıyordu.

 • güneş ışıklarının suratına çarpmasıyla rahatsız olan Jhony ağzında sigaranın bıraktığı tatla uyandı. Öffff bunlar nasıl rüyalar diyerek söylenirken sehpanın üstünden bir yudum su içip yerdeki kıyafetleri giyip kapının önünde durup bir sigara yaktı. Kafasını kaldırıp etrafta bir göz gezdirdi yine sokaklara dökülmüştü bir çok kötü insan neyse diyip üstü açık bmw e36 kasa 3.25 ine bindi. Çalıştırıp bir aragazı çaktıktan sonra dip gazı verip yanlıyarak caddeye fırladık arkadan korna basanlara orta parmak yapıp atakum sahil yoluna saptı. Sigaradan bir duman daha çekip off ne yavrular var be diyerek müziği son ses açtı. Ne tesadüftür ki müziğin sözleri de "everybody fuck fuck du".


  ekleme: ne saçmaladım iyi geldi heh...

 • trafik polisinin el işaretini fark etmesiyle frene asılması bir oldu. araba tam polisin ayaklarının dibinde durdu. derin bir nefes alıp polise doğru baktı. baktı, baktı, baktı. baktı işte, fazla uzatmaya gerek yok. polisin babasını andıran çenesi kendisini suçlu hissetmesine sebep oldu. yine de suçluluğunu dışarıya hissettirmeme gayreti ve olanca umursamaz görüntüsüyle arabadan inip polise doğru yaklaştı.

 • Polisin son derece sakin ve kendinden emin tavirlari daha cok huzursuz etmisti onu . hataliydi ve bunu kabullenemezdi ama kacis yoluda bulamiyordu sanki beyni durmustu derken bi kadin ciglik atmaya baslamisti elli metre ilerde .polis hemen otarafa yonelmisti oda pesinden kosmaya basladi.kadin yere cokmus agliyordu elinde bi paket paketin yirtilmis kabı yere dusmustu . polis kadini kaldirdi ne oldugunu sordu kadin paketi uzatti ama birakmiyordu.icinde parcalanmis kiyafet parcalari vardi ve kokusu 5.metre ilerde duran adama kadar gidiyordu.beklemis kan kokusuydu uzerindede bir not "yarin hangi kiyafetinle ölmek istersin secim senin" yaziyordu...

 • Hiç sevmezdi bisküvi yemeyi ama bir paketten zarar gelmez dedi . Yeni aldığı telefonu paketinden çıkartırmış gibi özenle açtı o tatlı paketi . Etrafı kakao kokusu sardı , belki de tadı kadar kötü değildir diye düşündü . Özenle kaseye doldurduğu sevgi toplarından bir tanesini seçti ve sütüne bandırdı . Yavaşça ağzına doğru yaklaştırdı o anda bisküvi yere düştü ve beyin gibi etrafa dağıldı . O anda kan beynine sıçradı , ana avrat din kitap demeden ağzına gelen tüm hakaretleri haykırdı Ve o nadir purosundan birtane yaktı . (bkz: hayatım roman olsun)

  Edit : üsttekiler farklı yazmış ama olsun

  1
 • purosunun dumanı gözünü yakarken kadının ağlamayı kesip kendisine baktığını fark etti. bozuntuya vermeden telefona sarılıp olay yeri incelemeye haber verdi.

  1

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -