omü sözlük dedikodu ve magazin sayfası

 • sözlükle alâkalı magazin içeriklerinin toplanacağı başlıktır.

  --- spoiler ---

  aldığımız duyumlara göre turgut azal nickli suser ile obi wan kenanabi nickli suser arasında yaşanan aşk fırtınalı günlerden geçiyormuş. çapkın azal.

  --- spoiler ---

  2
 • Magazinlik haber varmış da haberimiz yokmuş diye çark ettirdi.

  2
 • hakkımda çıkan dedikodulara "biz sadece arkadaşız" deyip geçtiğim başlık. obi wan kenan abi benim en fazla buddy'm olur ki; ne buddy'si olduğunu da açıklamama lüzum yok.

  3
 • yok mu kazana atılacak bir şeyler? dedikodu kazanı kaynamaya devam ediyor

  1
 • --- varan bir ---

  omü sözlük'ün en güzel hanımefendisi morgana nickli suser, en yakışıklı beyefendisi ise mor koyun nickli suser imiş

  --- varan bir ---

  --- varan iki ---

  mihrilugat nickli suser hakkında eşcinsel olduğu yönünde haberler ortalıkta dolaşmakta. hakkında şöyle-böyle denilmekte. çıkan dedikodularla ilgili olarak yaptığımız kısa görüşmede, kendisini şu ifadelerle kendisini savundu: "her şey ailemin beni evlendirme girişiminden dolayı kaynaklandı. ebeveynlerim iftara gidiyoruz diye beni kız bakmaya götürdüler. birden ne olduğunu anlamadan konu evlilikten açıldı. evin kızı yanıbaşıma oturdu. nişan yüzükleri falan ortaya çıktı. kandırılmıştım. hazırlıksız yakalanmıştım ve baskı altındaydım. olayın ciddiyete bindiğini görünce nişandan yırtmak için eşcinsel olduğum yalanını söylemek durumunda kaldım. ben aslında eşcinsel falan değilim. kadınlardan hoşlanıyorum. ama o anda aklıma eşcinsel olduğum yalanını atmaktan başka bir şey gelmedi. ben hayatta kalmak için ne gerekiyorsa onu yaptım."

  --- varan iki ---

  --- varan üç ---

  carlsagan nickli ateist suser hakkında aslında ate olmadığı yönünde dedikodular ortalıkta dolaşmakta. suser, konuyla ilgili olarak yaptığımız kısa görüşmede kendisini şu sözlerle savundu: "arkadaşlarımla birlikte türkiye ile ispanya arasındaki euro 2016 maçını izliyordum. maç esnasında ispanya'nın attığı ikinci golden önce heyecanlanarak "allah yaa" şeklinde haykırdığım üzerinden ate olmadığım, aslında müslüman olduğum söyleniyor. ben orada aslında "yallah yaa" diye haykırmak istedim, ama dilim sürçtü. ben orada ispanya takımına "gidin gelmeyin" anlamında yallah yaa demek istiyordum. sadece bir harfi sesletemediğim için ağzımdan istemsiz olarak arapçadaki tanrı kelimesi çıkmış oldu. ben ateistim."

  --- varan üç ---

  2

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -