omu sözlüğün sözlük sıralamasında 18. olması

 • Mayıs ayı interaktif sözlükler sıralamasından bahsediyorum a dostlar, vakti zamanında buralar cıvıl cıvıl olduğunda kaçıncıydık acaba diye merak etmiyor değilim.

 • alexa'dan bakmıştım, aralık 2015'te youreads'in bir üstünde, kötü sözlük'ün bir altında beşinci sırada olmuşluğumuz var. sözlükçünün yeri, sözlükspot, interaktif sözlük sıralaması gibi bu konuda yayın yapan sitelerin sıralama listesine ilk girişimiz ise mayıs 2016'da oldu. o ara dokuzuncu veya onuncu sıradaydık. haziran ve temmuzda iki-üç basamak geriledik. ağustos ila kasım ayları arası on birinci ve on ikinci sırada idik, memur sözlük'ün bir altında ya da bir üstünde sıralamaya giriyorduk. bizim bir altımızda da genellikle mühendis sözlük bulunuyordu. 2017 itibarıyla görüldüğü üzere artık diplerdeyiz. geçen sene aylık 1000 ila 1500 girdiyle onuncu ya da on birinci sırada bulunabiliyordunuz. ve yine geçen sene 110 sözlük ve interaktif sözlük, kötü sözlük ve dünya sözlük ile hiç değişmeyen ilk üçün hemen altında sıralanıyordu.

  2
 • henüz sıralama çok düşük olsa da potansiyel olan gidiş.

 • Bunu hep beraberce çıkartabiliriz yönetim istifa tarzı söylenimler olmamalı.(bkz: Sözlük için el ele)

  2
 • haziran ayı sonunda 17.sıraya çıkarsa ki bence çıkacaktır, yönetim bunu başarı olarak kabul etmelidir. basamakları teker teker çıkmak her zaman en sağlıklı olandır.

  galeri (1)

  birnickimicoksevdim
  2017-06-03 09:05:38

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -