omü pişmanlıktır

 • Lanet olsun. Kazandığım güne, verdiğim emeğe,çabaya lanet olsun. ilim irfan öğrenip vatana millete hayırlı olacak, Yen'i nesile (öğreten) birisi olarak mezun olmayı düşünürken ; hocalara söven, haksızlık karşısında içi içini yiyen ancak elinden de bir şey gelmeyen birisi olarak buralara veda edeceğim. Kafasına göre not veren , öğretmesini istediğiniz şeyi değil kendi isteği doğrultusunda değerlendiren hocaları, sözde öğretenlerin sizi makamıyla önünüze taş koyanların olduğu yerde taşın arkasına geçememek, deli olmaya yeterli. Hiç bir vasfı bulunmayan yüksek lisans (öğrencileri'nin) okulda yüce kudretli Prof hazretleri gibi sikkko sikkko dolanmaları traji komik bir durum. Bu öğrencilerin okulun hademesiyle okulda kısır günü yapması insanı yarar.gülünç. Omü yani okuduğun mektebin ümünüküyüm. Burası omü gadam, burada hizmetlinin beni çıldırtmayın içeriye kimseyi almam dediği bir yer ahshsjjsjsjsjjs. Şaka değil amk hiz met li lan ! Haşa kimsenin işini gücünü küçümseyecek alın terine laf edecek kadar kansız değilim ancak sen benim öğrenim gördüğüm yerde asistan zındığı ile feminist feminist konuşursan gorum öyle havalara. Bazı olaylar yaşamış birisi olarak özet geçtim. Okuyan arkadaşlar sıkıntılarını bu başlık altına dökerse memnun olurum. Yüce memlük halkına sevgilerimi iletiyorum. Aeo. O m ü p i ş m a n l ı k t ı r !

 • Pdr bölümü adına bize 4 sene boyunca hiç eziyet etmediler.Bilgili,donanımlı, insancıl akademisyenlerimiz olduğu için kendimi şanslı görüyorum.Herkesin şansı aynı olmuyo tabi geçmiş olsun spartacus.

  1
 • güzel memleketimin karadeniz'e nazır bir konumda bulunan, tabir-i caizse elalem gider ay'a, biz de göle çalarız maya üniversitesi.

  bir kere omü'de "zorunlu seçmeli ders" diye bir tabir var. tam öldükten sonra dirilmeye inanmalık; mantık ölmüş, dirilmiş de gelmiş.

  yahu arkadaş! bir insan yemekhanede yiyeceği yemeğin parasını hergün karta yükletir mi ya! 10 lira, 20 lira neyse, bir haftalık yiyeceğin yemeğin ücretini kartına yükletirsin değil mi? omü'deki öğrenci milletinin azımsanmayacak bir kısmı bu para yükletme işini günübirlik yapıyor.

  üniversite de sanki malını hiç bilmiyormuş gibi gitmiş kart yükleme yerini yemekhanenin tam girişine koymuş. ondan sonra hergün bir kalabalık, hergün bir kuyruk...

  1

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -