omü gençlik kulübü

 • 2010 yılında kurulan omü öğrenci topluluğudur. diğer kulüpler gibi üniversitenin sağlık, kültür ve spor daire başkanlığı birimine bağlıdırlar.

  kuruldukları günden bu yana birçok konser, kutlama ve eğlence etkinliği, çeşitli alanlarda söyleşi, sertifikalı eğitim, zirve, panel ve konferans organizasyonu, gezi ve çeşitli tv programlarına katılımcı kafilesi götürme çalışmaları yaptılar. bildiğim kadarıyla, ulusal çapta koordinasyonu olan (bknz: üniversite medya birliği) nin omü öğrenci toplulukları arasındaki tek mensubu olan kulüptür. kuruldukları günden beri her yıl omü'nün en aktif ve başarılı öğrenci topluluğu seçilmekteler. aynı zamanda, kuruldukları günden bu yana aynı başkan tarafından yönetilmekteler.

  en büyük icraatleri, 2011-2013 yılları arası peş peşe düzenledikleri (bkz: omü medya ödülleri) dir. 2012'deki ikinci medya ödülleri organizasyonu sonrası, demet akalın'ın en iyi kadın sanatçı ödülünü alan deniz seki'ye "samsun'a gitmeyi kabul etseydim, sana verdikleri ödülü bana vereceklerdi. mail'leri posta kutumda duruyor" twit'i nedeniyle birazcık prestij kaybı yaşadılar. 2013'teki üçüncü medya ödülleri organizasyonu akabinde de kulüpte ayrılıklar baş gösterdi. medya ödüllerinin oylamasını ocak ve şubat aylarında, ödül törenini de baharda yapıyorlardı.

  2

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -