öğrenci kulüplerinden hangisini beğeniyorsunuz anketi

 • Altındaki yorumlar ile üniversite öğrencilerinin de içinde bir haber sitesinin altına yorum döşeyen dayı olduğunu fark ettiğim ankettir.

  6
 • Akademik Koordinasyon Topluluğu (AKP Gençlik kolları)'nın birinci olduğu rezil anket.

 • Bir zamanlar takım kurup turnuvaya gittiğimiz ve hala farklı şehirlerde kendi maddi imkanlarıyla turnuvaya giden öğrencilerin bulunduğu briç topluluğunun yaklaşık 3400 oydan sadece 8 oy alabildiği rezil anket.

  Birinci tabiki şaşırtmadı türk dünyası klubuymus.unıversıtenın sanat, bilim, eğlence gibi bir derdi yok zaten omuye yakışan kendini göstermiş.

  8
 • Arkadaşlar siz tabiki daha iyi bilirsiniz ama bi zahmet girip "Türk Dünyası Araştırmaları Öğrenci Topluluğu" na oyları veriyoruz yani takip edenler bu topluluğun faaliyetlerinden haberdardır, haberdar olmayanlar için de bir öğrenme vesilesi olur hem

 • Konsey'in, akademik koordinasyon topluluğu'nun reklamını yapmak isterken, üniversitedeki türk milliyetçilerine takıldığı anket. Zannımca, burada da hile yapıp, işin sonunda kendilerini 1.göstereceklerdir. He, bir de size bir sır vereyim; düşünce ve atılım topluluğu'nun kurucu Başkanı benim. 4 sene önce, akademik koordinasyon topluluğu ile aynı zamanlarda kuruldu topluluk. Ben, yaklaşık olarak 10 sayfalık tüzüğü 1 dönemde zar zor kabul ettirebilmişken, akademik koordinasyon topluluğu, o dönemin spor bakanının bir telefonu ile, 1 günde kurulmuştur. inanmayan, sks'den elif hanımın odasına gider, akademik koordinasyon topluluğunun dosyasına bakar. Ayrıca biz, düşünce ve atılım topluluğu olarak 4 senede Samsun'a gelmez, gelemez denilen akademisyen ve yazarları, binbir zorluklarla vr bürokratik engellere rağmen getirebilirken, akademik koordinasyon topluluğu, bazı programları için izinlerini bir günde, hiçbir bürokratik engele takılmadan gerçekleştiriyordu.

  Şimdi gelelim ankete; anket, çok saçma bir anket olmuş. Biraz önce de dediğim gibi, reklam amaçlı bir çalışma olmuş lakin ilk üç sırayı bu topluluklar hak etmiyor. Bence 1.sıraya bir zamanlar ilahiyat fakültesinden Osman keskiner hocanın akademik danışmanlığını yaptığı sosyal bilimler topluluğu gelmeliydi. Yıllardır üniversitede aktifler ve birçok çalışma yaptılar. Emekleri gerçekten değerlidir bu üniversite adına. 2.sırada benim kurduğum düşünce ve atılım topluluğu vardır. Her siyasi yelpazeden, her fikirden, türkiyenin en ünlü akademisyen ve yazarlarını üniversiteye getirip, salonları tıklım tıklım doldurmuştuk. Üstelik arkamızda ne bir siyasi parti, ne bir cemaat vardı. Sadece öğrenciler olarak 7-8 kişinin organize ettiği programlardı.

  Son olarak, AKP MKYK eski üyesi Prof. Osman can'ı üniversiteye konferansa davet ettiğimizde, adamın gelmesinden 1 akşam önce, sosyal medya hesaplarından programı kendilerinin yaptığını iddia eden akademik koordinasyon topluluğuna yeniden selam ederim. O gün ellerine sağlam bir şekilde vermiştim.

  Düşünce ve atılım topluluğu, şimdiye kadar; melih altınok, cemile Bayraktar, Cafer solgun, gülay göktürk, mümtaz'er türköne, Mehmet Altan, Orhan miroğlu, Osman can, Altan Öymen, Mustafa Akyol, hayko bağdat, Burak Bilgehan Özpek, Yıldıray Oğur ve ceren kenar ile çeşitli söyleşiler ve konferanslar düzenlemiştir. Türkiye güncel siyasetini ciddi ciddi takip eden insanlar, şu isimleri okuduktan sonra, ne demek istediğimi anlamışlardır. Kontakt halinde olup da, üniversitenin reddettiği; atilla yayla, Cemil ertem, etyen mahçupyan, Sevan nişanyan, ismail saymaz vd. Saymıyorum bile.

  Oha lan, konu nereden nereye geldi. Neyse, bu akşam, bu konuya dair daha uzun bir başlık açayım da, üniversitedeki bürokrasiden falan bahsedeyim

 • anket değil akp gençlik kolları reklamı.

 • Dün sayıların da gösterildiği ve ak topluluğunun 600 oy geride olduğu ankette şuan birinci konumda olduğu ve nedense bir anda bizim %23ten %15e gerilediğimiz anket. Orospu çocukları burda bari yapmayın

 • Ne boka yaradığını bilmediğimiz Akademik Koordinasyon Topluluğu, Ülkücülerin çokça program yapmakta olduğu Türk Dünyası Araştırmaları Öğrenci Topluluğu ve adını yaz aylarında yapılan birkaç konserin afişinde gördüğümüz Gençlik Topluluğu arasında geçen anket.

  Birkaç saat içinde topluluklar arasındaki oy farkının bu denli değişmesi insanı düşündürüyor.

  3
 • Türk Dünyası Araştırmaları Öğrenci Topluluğu ile Atatürkçü Düşünce Topluluğu arasında kaldığım anket.

 • ogrencilerin sonuca hicbir etkisinin olmayacagini akademik koordinasyon denilen siyasi zimbirtinin birinci cikacagi anketimsi sey.

  1

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -