obi wan kenanabi, bill gates ve con isimli dosya

 • beni bilenler bilir, amerikanın new york şehrinde yaşamaktayım ve ulusal güvenlik departmanında yazılım müdürüyüm.

  buradaki quantum bilgisayarlar ile deepweb'in abyss denilen bölgesine ulaştım. izlediğim videolar yüzünden sorguya alındım, işkenceler gördüm, psikolojik tedavi aldım.

  bildiğiniz üzere windows işletim sistemi hayatımıza girdiğinden bu yana büyük bir sır; con isimli dosya neden açılamıyor. her isimle dosya açabiliyorken microsoft neden bunu yasaklamış?

  şimdi sizlerle gerçeği paylaşıyorum.

  bill 15 yaşında liseye giderken sara isminde bir yahudiye gönlünü kaptırır. (bilen bilir yahudi kızları güzeldir) kız namuslu, önden vermeyen bir kız. bill o dönem ergen tabi. büyük 31'ci. gece gündüz kızı düşünüp çavuşu tokatlıyo, kafasında tonla plan kuruyor kızı kündeye getirebilmek için.


  kızın aile çok tutucu, muhafazakar. kıza baskı yapıyorlar. bilen bilir baskılar bir kızı asla durduramaz. ve bilen bilir yahudi baskısı öyle hafife alınacan bir şey değil. bill diyor ki "bilen bilir beyler, ben kıza her türlü pompalıcam". dedikten sonra kapıyı çarpıp çıkıyor, heyecanlı müzik başlıyor. kendisi de biliyor aslında götten salladığını, kıza çakamayacağını. kafasında bir plan da yok. ama müzik başladığı için geri dönemez artık.

  biraz sokakta turladıktan sonra arkadaşı peter'ı görüyor. olan biteni ona anlatıyor. peter bill'den tiksiniyor.

  okula gidiyor bill. artık kıza açılmanın vakti geldi diyerek yaklaşıyor yanına, boğazını temizleyip konuşmaya başlıyor. o sırada con isminde piç gelip kızı saçından tutup dizlerinin üzerine çöktürüyor. bill'in gözünün önünde kızın ağzına veriyor. "cork cork cork. goooollpp gloup gorrrk goorllllppp... " gibi sesler çıkıyor. kız tükürükleye tükürükleye emiyor. salyalar akıyor yere. malum gırtlağa kadar sokmuş con.

  kız ve bill gözgöze geliyorlar. kızın ağzında malafat, bill'in gözlerinde yaş. içinden şöyle diyor bill; "ulan götümü siksinler con diye dosya oluşturulamayacak yapacağım windows adlı işletim sisteminde. bilen bilir böyle bir işletim sistemi yapacağım birgün"


  işte tüm olay bundan ibaret.

 • Con adlı dosya hitler.exe ile açılıyor
  Edit : bunu ifşaladığım için özür dilerim . 1 saate kalmaz si-a-ey peşimde arkadaşlar korkuyorum supaneke okumaya başladım

  1

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -