muhsin yazıcıoğlu

 • Fikir adamı. Çok büyük adımlar atacakken ayağı kaydırıldı. Bir daha böyle insanlar gelmez

 • En büyük ülkücü hz. Muhammed tir diyen gerçek bir din ve millet sevdalısı

 • şuan bu adam olsaydı insanların oy vereceği bir alternatifi olurdu. türk siyasetçilerinin bir çoğunun öldürülmesinde parmağının olduğunu düşünüyorum. büyük adamdı, büyük düşünürdü.

  Edit: Ben oy vermeye başladığımda yaşamıyordu.

  3
 • Vefat ettikten sonra değerlenenler tayfasında yerini almış mert adam. Mert adam dediysek lafta değil. Eğer dünyada bir kişi mert ise oda muhsin başkandır.

  Yalnız o olsaydı şöyle olsaydı böyle olsaydı ona verirdik büyük adamdı

  -yaşarken oy verdin mi ? Yok

  O zaman tatava yapma kardeş.

 • Seni severdik. Allah rahmet eylesin.

 • Bana bir titreme geldi. Pencereleri kapatın lan.

 • akp kafasında olmayan fakat müslüman olan bir türk milliyetçisiydi.

  benzeri zor bulunur.

 • Reisi rahmet ve saygıyla anıyorum.

 • ozluyoruz ve cok uzuluyoruz katilleri hala ozgur. ve tabi ki usuyoruz reis...

 • Bugün ölüm yıldönümüdür koca Reis'in, saygı özlem ve rahmetle anıyoruz. Birlikte şu hainlere karşı dövüşemedik ya bi ona yanarım. Yolun yolumuz, davan davamızdır

 • "islam olmadan türklük olmaz" gibi saçma sapan bir cümle kurduğu için hoşuma gitmeyen şahıs. saygıdan öte bir şeye layık değil tarafımca.

 • "Devlet, millet bekliyor der giderdi.
  Oysa o bir defa devleti bekledi, devlet gelmedi..."

  / Fidan Yazıcıoğlu /
  Ruhu Şad Olsun

 • Adam gibi adamdı. Yiğit adamdı. Başı dik adamdı. Onurlu adamdı. Vatanperver adamdı. Yürekli adamdı.

  Edit: Aşağıdaki Takunyalı laf etmiş katil diye. Bugün savundukları dallamalar dün Sivas'ta Madımak'ı ateşe verdiğinde içeridekileri kurtaranlar Muhsin Başkan'ın Alperenler'iydi. Sığındıkları yer de Muhsin Başkan'ın Büyük Birlik Partisi'ydi. "Bizi Alperenler kurtardı" diyen de bizzat Arif Sağ'dı. Bahçelievler'de olan olayın faillerinin kim olduğunu da cümle alem bilmekte. Muhsin Yazıcıoğlu'nun adı da tek yerde geçmemekte. Bununla beraber Çatlı'nın da eline sağlık. Bugün gebertemedikleri üniversitelerde Apo posteri açıyor, komite odaları oluşturuyor, duvarlara pkk lehine sloganlar yazıyor, öğrencileri katlediyor, hocaları tehdit ediyor. Soktuğumun birkaç apocusuna üzülenin de bir parmak arası terlik sevdalısı Özalcı olduğunu görmek beni elbette şaşırtmadı. Barzanicilerin kürtçülere arka çıkması gayet normal. Orada öldürülenlere de "Ya onlar Tip'li ne kürtçüsü" filan diyenlerin alnını karışlarım. Perinçek'in de Aydınlıkçıların da ne bok olduğunu herkes biliyor. Bugün Vatan Partisinde Ulusalcı oldular ne hikmetse, Milliyetci Cephe oluşturmaya kalktılar, ama biz onların geçmişte de bugünde de ne bok olduklarını biliyoruz.

  Edit2: Yine aşağıda "ölünce kıymete bindi" gibi laflar eden bir cinsi kırık kardeşim için yeni bir düzenleme yapıyorum.
  1. Muhsin Yazıcıoğlu partiden kovulmamıştır, kendisi partinin "islamcı" çizgiden ayrıldığını söyleyerek ayrılmıştır.

  2. "Muhsin Yazıcıoğlu'na en çok sallayanlar ülkücülerdi" demeden önce hiç yoksa çevrendeki ülkücülere -varsa tabi- Muhsin Başkan hakkında ne düşündüklerini bir sorsaydın keşke. Ne MHP içinden ne de Ülkü Ocakları'ndan -ki bir dönem başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'dur- aklı yerinde hiç bir milliyetçi Muhsin Başkan'a laf etmeyeceği gibi, tam tersine MHP'yi suçlarlar keşke izin vermeselerdi gitmesine diye.

  3.Hastalıklı islamcılık tanımını bilmediğim için tahmin yürüterek gideceğim. Muhsin Başkan Selefi/Vahabi kökten gelmiyor. Hadi islam için kafa keselim dememiş mesela. Bilmem o cemaatle bilmem bu tarikatla işi olmamış. Alperenlerden Ocaklarda tecavüze kalkışan da olmamış yani!
  Din tüccarlığı da yapmamış. Oligarkların kurmadığı birkaç partiden birisidir BBP. Muhsin Başkan da öz Anadolu çocuğudur. Bu toprakla yoğrulmuş insandır. Hastalıklı islamcılıktan dem vuracağınız çok adam var bu memlekette, fakat Yesevi'nin yolundan giden, gençlerine Alperen diyen bir Muhsin Yazıcıoğlu o adamlardan değildir.

  O adam gibi adamdır.

 • Lordlar Meclisinde konuşma yapmaya gittiğinde konuşması bitince "Ülkenizin durumundan memnun musunuz hükümetiniz nasıl" sorusuna "Kendi ülkemin hükümetini kendi meclisimde konuşurum bu sizi ilgilendirmez" deme inceligini gösteren adam!

 • Ülkücüleri sokmayan bir okula, tek başına elinde silahla girip, daha sonrasında o okula ülkücülerin girmesini sağlayan adamdır. Tabi bu olaydan sonra anlamıştır bir şeylerin maşası olduğunu ve belinden silahı atmıştır.
  Allah rahmet eylesin..

 • Bu ülkeyi gerçekten seven biriydi doğru konuşuyordu, kaseti yoktu, parayla satın alamadılar en sonunda böyle kaza süsü vererek aldılar onu bizden.

 • ne kadar iyi bir insan olduğunu, en iyi, telle boğulan 7 solcu genç bilir.

  edit: bu entry ile insan öldürmeyi övdüğümü sanan bazı salaklar çıktı. siz de o salaklardan olmayın. yazıcıoğlu benim gözümde bir katildir.

 • Kalbi güzel, mert ve cesur insanları katlettiler Mekanı Cennet Olsun

  2
 • Kendisini sevmem faşist olduğu için. Ama adamin göz göre göre öldürülmüş olmasi be destekleyenlerinin çoğunun su an onu öldüren insana biat ediyor olmasi nasil insanlarla yasadigimizi açıkça gösteriyor. Çok korkutucu.

 • allah rahmet eylesin belki iyi bir siyasetçi değildi ama, iyi bir kanaat önderi olduğu geçmişine bakınca-tabi 80 sonrası dönemi göz önüne alırsak-söylenebilir. herkes 80 öncesi dönemdeki aktivistliğinden faşistliğinden söz ediyor ama, faşist nedir derseniz, cevabı için 1930'ların almanya ve italya'sına, franco dönemi ispanya'sı, salazar dönemi portekiz'i ve 1933-1950 döneminde bu ülkede iktidar olanlara ve onların icraatlarına bir bakmanızı tavsiye ederim dostlar.

  3
 • Karakterli insan , iyi bir müslüman vatansever bir adam koca yürekli başkan bize üşümeyi öğreten şairimiz hasret selam ve dua ile özleniyorsun mekanın uçmağ olsun !

 • ölmüştür, öldüğü için kıymete binmiştir. zamanında kendisine en çok mhp'liler sallamış, partiden kovmuştur. bugün hayatta olsa o nefret edilen akp'nin bakanı veya vekili olacaktı. zihniyet olarak hastalıklı bir siyasal islamcıdır. kendisinin yerine numan kurtulmuş ölse bugün o efsaneydi.

galeri (1)

merry
2016-03-26 14:19:49

bizi takip edin

omü sözlük © 2015


birtakım şeyler: iletişim - - -