metro turizm muavininin bir yolcunun suratına boşalması

 • bugünün konusu olan yaran muhabbet hahahaha

  şu da ayrı bi konu tabii:

  http://i.hizliresim.com/gonJDZ.jpg

  9
 • Insanlığın kalmadigini düşündürten, orospu çocuklarının etrafta kol gezdigi bir ülkede yasadigimizi bir kez daha fark ettiren, sirketin yönetim kurulu baskaninin dogruladigi bir olaydır.

  Ilgili haber: link

  6
 • Bir erkek olarak yerin dibine daha ne kadar giricez bilmiyorum.siktir git evde ne halt yiyosan ye piç kurusu.bu nasıl iştir insalığına sokam senin hayvanlar bile senden daha edepli puşt herif.

  3
 • Kabul edersiniz etmezsiniz bilemem ama kanaatim:Pornografinin toplumu ne hale getirdiğini görmek için korkunç bir örnek.Evet çok uç bir örnek ama kimse böyle saçma sapan işleri kendi hayal dünyasında birdenbire kurgulamıyor.her geçen gün artan tatminsizlik daha da ileri götürüyor insanları.

  Evet şirket hatalıdır,şahıs hatalıdır ancak bu problemin temeline inildiğinde karşınıza çıkacak olan şeydir önemli olan.Temele inilmez ise her gün bir şirket kapatır,bir muavini hapse atarız.Bunun yerine şirketleri ve insanları iyi tahlil edip ıslah etmeye çalışmak lazım vesselam.

  4
 • bu utanç verici olayın bile ''yaran olay'' olarak duyurulması zaten memleketin geldiği son durumu açıklıyor.
  birisi anlatsa siktir lan ordan öyle şey mi olur diyeceğimiz şeylere artık ülkemizde şaşıramıyoruz bile.

  5
 • bu kadar sapık ve iğrenç biri yarın kesin başkasına saldıracaktır.bu nedenle tutuklanamıyorsa bile daha kötü suçların önlenmesi için ismi açıklanmalıydı.

  1
 • Türkiye'nin sosyo-kültürel yozlaşmanın kucağında olduğunun kanıtıdır. Başka bir firmada da olabilirdi. Mesele olayın oluşu

  3
 • Eskiden ıslamcı teröristlerin ve sapıkların bulunduğu yobaz ortadoğu ülkelerine bakıp şükrederdik bir nebze, artık bir farkımız kalmadı bir iç savaşımız eksik o da uzak durmuyor bu başkanlık sevdası yüzünden.

  Evrim teorisine sovulen o maymunlar bile bu canlılardan daha medeni ve daha vicdanlıdır. Ne desek gg.

 • Ben hatunun manitasının bulunduğu konumdan düşünmek istiyorum.
  Öyle boşalmalı fanteziler yalan oldu. 3 5 ay kondomsuz saksoya bile yatmaz hatun. Zaten epey bir süre sevişmek tabu olur hatun utanır adam kendine yediremez düşünsene 1 saat atmık maskesi ile polis, tutanak beklemiş senin manita şimdi nasıl öpecek nasıl seveceksin hatunu?

  Allah düşmanıma vermesin.

  3
 • SUÇUN MUAViNDE DEĞiL, O PANTOLONA FERMUARI KOYANDA OLDUĞU DURUMDUR.

 • bu olaydan sonra tek hayvanın bu fiili yerine getiren muavin olmadığı anlaşılıyor. böyle iğrenç, psikoloji bozucu, ciddi manada insan üzerinde kalıcı etkiler bırakabilecek bi şerefsizliğe gülebiliyosanız kusura bakmayın ama muavin kadar olmasın ama siz de hayvansınız. aynısı anana bacına yapılsa muhabbetine girmeyeceğim şayet hepimizin artık empati kurabilecek potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum. muavin düşünme yetisi olmayan, insanlıktan, empatiden nasibini almamış kişiliklere gülünecek malzeme çıkardı başka bi şey değil.

  1

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -