komünist sosyalist solcu görünümlü kürtçüler

 • türkiye'de oldukça artmaya başlayan kitle.

  sosyalizmin ve solculuğun arkasına gizlenerek kürt milliyetçiliği yapan apocu köpek dölleri oldukça artışma geçmiş durumda. hdp gibi apocu bir partinin bile mecliste olmasının tek nedeni kendilerini sosyalist bir parti olarak tanıtmış olmalarıdır.

  oysa türkiye'de mhp'den bile ırkçı bir parti olduklarını babaannem bile biliyor.

  kodumun mağara fareleri.

 • Şunu merak ediyorum abiler ablalar. Kendini türk olarak görüp türk mıllıyetcısıyım diyenleri alkışlarken kürdüm diyenleri neden itin götune sokup vatan haini ilan ediyoruz.
  Kendimi kürt hissediyorum demek neden suç. Empati yapmak bu kadar mı zor.

  Dağa çıkıp silaha sarılan, eline kan bulaşmış tüm kanıbozuk teröristlerı ve destekçilerini en ağır şekilde cezalandırmalı devlet ona şüphe yok bu konuda tabiki birlik olunmalı fakat bu devlette yaşayan ve Türkiye Cumhuriyeti'ne bağlı bir birey ben türküm demek zorunda değil. Bunu insanlara dayatamayız, ırkçılık ve faşistlık olur.

 • nasıl türk milliyetçisi bir parti kendini temsil ediyorsa kürt milliyetçisi bir partide kendini mecliste temsil edebilir etmelidir kızılan nokta barış kardeşlik özgürlük diyip askerin polisi şehit edenlere destek vermeleri kardeşim gencecik çocuklar ölüyo nasıl barış istiyosun sen aq kelebeği terörle aralarına mesafe koymadıkça sevilmeyecekler ayrıca gerçek komunizm bu değil biz etnik milliyetçiliği değil halkların kardeşliğini işçinin emekçinin öğrencinin ezilenin emeğinin karşılığını alması peşindeyiz insanca adil bir düzenin

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -