kod adı: londra

 • yönetmen koltuğunda babak najafi'nin oturduğu filmdir. Oyunculara gelecek olursak;Morgan Freeman, Gerard Butler, Aaron Eckhart, Alon Aboutboul, Angela Bassett, Robert Forster, Jackie Earle Haley ve Melissa Leo.

  aksiyon türünde bir film. Fragmanına baktığımda gayet ilgimi çekti. Şu anda Samsun Cinejoy Lovelet'teki sinemada gösterimde bulunmaktadır. Ayrıca bayanlara 8-13 Mart arası sinema seansları ücretsizdir.

  filmin özeti: ingiltere Başbakanının zamansız ölümü sonrasında, Teşkilat Başkanı Lynne Jacobs Londra’da düzenlenecek cenaze töreninde Banning’i Başkan Asher’ın (Aaron Eckhart) yakın koruması olarak görevlendirir. Dünyanın en güçlü liderlerinin katılacağı bu cenaze töreni, gelmiş geçmiş en yüksek güvenlik tedbirlerinin alındaığı bir organizasyona dönüşür ama liderlerin gelmeye başlamasından kısa bir süre sonra, Londra’da bombalar ardı ardına patlamaya başlar. Londra polisi ve silahlı kuvvetleri açığa çıkınca Banning, hem Başkan Asher’ın can güvenliğinden sorumludur hem de bu saldırıların arkasındaki isimleri de etkisiz hale getirmek zorundadır.
  Fragmanı: link

  serinin ilk filmi: kod adı: olympus'tur.

  2

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -