kitaba para verecek kadar enayi olmak

 • e kitapların fink attığı bir sosyal medya varken...

  6
 • benimdir fakat şöyle bir durum vardır ki verdiğim paranın on katına değecek kadar mutlu oluyorsam buradaki enayi ben değilim.

  1
 • e kitapla kitap arasinda farki bilmeyecek kadar enayi olmayan kisidir. kokusunu icine cekmeden kitap mi okunur ?

 • başlıkta verilen bilgi yanlış. düzeltelim:

  e-kitaplar yayıncı internet sitelerinden elde edilebilir. ücret karşılığı üyelik alarak oralardan okuyabilir, dijital formatta indirebilirsiniz.

  sosyal medya, alınan kullanıcı hesapları üzerinden insanların çeşitli paylaşımlar yaptıkları bir sosyal platform, internet ağıdır. bir e-kitap, yayın ve dağıtım haklarına sahip olunmadan hukusal olarak sosyal medyada yayınlanamaz ya da satılamaz.

  5
 • "e bu sebepten enayi olacaksam, ben enayiyim." dediğim başlıktır. Ben o kitabın kokusunu duyacağım, kitaplığımda kanlı canlı göreceğim. Dokunarak, sayfaları çevrildiğinde çıkan sesi duyarak okumak bir başkadır.

 • gelişmemiş ülkenin uyanık insanı kitaba para vermez,okumaz."niye kitap alıp okumuyorsun?" diye sorunca dijital ortamda onca kitap varken niye alayım?enayi miyim?" der.ama değil dijital kitap ömründe eline kitap alıp okumuşluğu yoktur.yani dijital kitap onun için sağlam bir mazarettir sadece.

  gelişmiş ülkelerde insanlar kitap almaya devam ediyorlarsa hepsi enayidir onların.gelişmemiş ülkenin uyanık insanı haklıdır.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -