itirazım var

 • yonetmenligini, yapimciligini ve senaristligini onur ünlü'nün üstlendiği 2014 yapimi filmdir. basrollerde leyla ile mecnunun ismail abisi (bkz: serkan keskin), (bkz: hazal kaya), (bkz: öner erkan), (bkz: büşra pekin) ve (bkz: osman sonant) yer almaktadir. turu polisiye komedi olarak gecmektedir.

  !!suan anlatacagim seyler spoiler-sürprizbozan icermektedir, filmiz izlemediyseniz okumaya devam etmeyin!!
  filmin hollywood kalitesinde oldugunu dusunuyorum. cunku insanlarim begendigi bir tur olarak ileri zor senaryo, film bittiginde insani surprizli son bu filmde duzeydedir. hatta sunu vurgulamadan edemeyeceğim, muhtesem ile insani dumura ugratan filmler vb isimlerle hazirlamis aslen pes para etmez film listelerinde yer alan filmlerin bahsedilen sonlari, filmde hicbir sekilde izleyiciye ipucu sunulmayan ve filmin sonu geldiginde cat diyen ortaya atilan alakasiz bir konu uzerinde olamaktadir. bu konuda asıl kalite ise, film boyunca aslinda gozunun onunde duran ve sana defalarca ipucu sunumasina ragmen seni yaniltmayi basrmakta yatnaktadir.
  (bkz: prestij) --> defalarca ipucu sunulmustur aslinda ama siz yine de fark edememissinizdir. (bkz: are you watching closely)
  (bkz: 6. his) --> ayni sekilde filmin sonunda size sunulan tez cat diye ortaya atilmamis film boyuca surekli gozunuze sokulmus ama sizin bunu anlamamanizi saglamistir.
  iste gercak basari budur. turk sinemasina kazandirilmis bu efsane film icin onur ünlüye siki bir sinema izleyicisi olarak en azindan kendi adima tesekkur ediyorum.

  not: bu entry (bkz: onur ünlü) başlığındaki yine entry 'mden kopyalanmistir.

  3
 • Bülent Ersoy'un seslendirdiği güzel bir şarkıdır

  1
 • bu nikah kıyılamaz...diye devam eden replik

  1
 • itirazım var.. kardeşim! Bu dünyanın yarısı gece yarısı gündüz değil mi ? Benim gündüz yaşadıklarım gece uykusuzluk olarak geri dönüyor bana. Adaletine sokayım dünya diye de tamamlanabilir.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -