hükümete darbe yapan cumhurbaşkanı

 • Uzun adam ve reis gibi övgülere mazhar olmuş tarafsız cumhurbaşkanıdır. %50 oy alan parti liderini Türkiye'nin milli birlik ve bütünlüğüne büyük bir tehlike olarak görmüş, ileri görüşlülüğünü kullanarak neşteri vurmuştur. Yine milletimiz için en hayırlı tercihi de kendisi yapacaktır kuşkumuz yok.

  Zamanında darbeci diye sağı solu suçlayanların kendi kişisel menfaatleri Söz konusu olduğunda nasıl davrandıkları ortada.

 • Ne cumhurbaşkanı.devlet yaptırıyor bunu ve darbede degildir bana göre.davutoğluna baksan dokunulmazlıklar kalkmasın yeniden masaya oturulsun diyecek bunun farkına varan devlet tayyip üstünden bir operasyon çekiyor sanırsam tayyip üstünden başkanlığıda getirecekler ama ondan sonra tayyibide yollayacaklar.

  Edit: Eksileyin lan bu ülkede ne muhsinler, özallar, eşrefler, hiramlar harcandı da sesiniz çıkmadı ama şimdi nedense bütün solcular bile destekler oldu akp'li davutoglunu acaba neden.

 • (bkz: sivil darbe)
  bence günün en güzel yorumu da '' uzun dün bi küçük devirdi''

  hala darbe değil cb yapmadı devlet yaptı safsatasına inananlar var. sanırsın bağımsız bi yargımız var bağımsız bi meclisimiz var ve kendi içinde karar alıp yok bu başbakan ülkenin çıkarlarına ters düşüyor diyebiliyor. afedersiniz ama siktirin ordan.
  abdullah gülü bülent arınçı nasıl harcadıysa ahmet davutoğlunu da bi kalemde harcadı uzun adam başka bir açıklaması yok bunun.
  aksini idda eden varsa ahmet davutoğlunun istifa etmesini gerektirecek tek bir sebep söylesinler yeter.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -