hollanda ile yaşanan kriz

 • Hollanda başbakanı "Bakan bey gelip müzemizi ziyaret edebilir, hatta bu mevsimde açmışsa eğer lalelerimizi görmeye de gelebilir biz sadece siyasi toplantı yapılmasını istemiyoruz" diyerek konuyu yalın ve nazik bir dille açıklamıştır. Hollanda halkının da genel olarak böyle mantıklı insanlar olacağını düşündüğümden orada ırkçılık falan olacağını sanmıyorum. Herkes bizim insanlarımız gibi çabuk provake olan ve düşünmeden hareket eden insanlar değiller. Bu tip salakça intikam duyguları geri kalmış, eğitimsiz ortadoğu toplumlarında olur malesef.

  Biraz kötülemiş gibi oldum ama gerçek bu, kötü durumdayız.

 • Yurtdışında ki adam niye mi oy kullanıyor ? 8 milyon vatandaşı Yok mu sayacağız aklınızı başınıza alın. Yurtdışında ki vatandaşın ülkemiz seçimlerine katılmaları, fikirlerini beyan etmesi hangi ülkeyi ilgilendirir? Sıradan insan topluluğunun toplantı yapma hakkı olduğu halde bir bakanın toplantı yapmasına izin verilmemesinin nasıl geçerli bir nedeni olabilir ?

  Lalelerimiz falan demiş gözüne sürsün laleleri şimdi. Lale devri bitti bundan sonra herkeşe mermi!

  Amına koyim demokrasi meydanı dediğiniz yerde ben konuşma hakkımı kullanamıyorum, bir ülkenin bütünlüğüne kasteden pkk/ypg çarşı pazar gezecek siyasi toplantı sayılmayacak bir de bana ev ödevi verecek medeniyet diye haaaaaasssssiktir götüm.

  Hollandalılar genel olarak mantıklı insanlardır Almanlar da öyle hatta Belçikalılar da bir çalı benzer onlara. Gönüller'de intikam duygularıyla yaşayan mantıksız Türk'e selam olsun.

  Yeni gördüm editi: barolar birliği başkanı Metin Feyzioğlu bu akşam Hollanda da toplantı yapmış ve canlı yayınlanmış nasıl olcak ? Baro Metin vaaz mı veriyordu. Baro metin evetci miydi ? Yaradan sormucak mı reisss ? Evet ulan!

 • metin feyzioğlu şubat'ın 18'inde yaptı. videosunu ( ilgili bağlantı ) bugün yaptı diye servis edenler var.

  şu da konuyla ilgili feyzioğlu'nun facebook sayfasındaki görseller: ilgili bağlantı

  1
 • Uzun vadede kazananın Türkiye olacağını düşündüğümdür...

  1
 • hollanda artık bizi istemiyor gibi duruyor. yakın zamanda hollandada yaşayan soydaşlarımız ırkçılıkla karşı karşıya kalabilir ve Türkiyeye geri gelmek durumda kalabilirler. ne gerek vardı ki yurt dışında yaşayanların oy kullanmasına bırak kullanmasın adam zaten yurt dışında yaşıyor gereksiz kriz çıkıyor

 • hollanda şu an kendisi de seçim sürecinde.

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -