hiç ateist terör örgütü olmaması

 • hizbullahçı, el kaideci, nasrullahcı, ışidci, el aksacı, el nusracı, islami cihatcı, tevhid i selamcı, virtci, zirtciların kabullenmek istemediği gercek.

 • terör örgütü kurup, masum insanları öldürmenin hiç bir semavi dinde yer bulmadığından dolayı, aslında inançlı terör örgütü yoktur.

  7
 • islam düşmanlığının açık kanıtıdır. islamı dünyaya kötü göstermek

 • Lolcü bu işi daha iyi yapıyordu

  4
 • bana lolcü'yü aratan bir diğer başlıktır. Ben de terör örgütlerinin bir inanca sahip olduklarını düşünmüyorum dini açıdan.

 • Ateistler akıllı adamlardır, dini ve milli putları yoktur. Türkiye cumhuriyetini çok sevmek başka bayrağa tapmak başka. ateistler şunu diyor.. "ben ölmeden, birileri bara karışmadan yaşamak istiyorum" tutup da bu işlere bulaşır mı ?

  furkan suresi 30. ayeti okuyunca bir titreme seansı geçireceksiniz zaten.. "benden sonrakiler(ümmetim) kuranı terk etti." Allahtan başkalarını kaynak edindiler. muhammedin sözleri kurandı, yeterli bulmadılar hadis yazıcılığıyla kendi amaçlarına ulaştılar..
  bugün o habislerin cezasını çekiyoruz.

  orta doğudaki terörle ilgili olarak 2 olasılık var.
  önce olasılıklara sonra da nedenlere değineceğim.

  1. bu adamlar hadis kaynaklarına göre(bahaneleri ile) dinlerinin gereğini yapıyor.
  bu ihtimal çok zayıf.. hiçbir grup böyle bir şey yapmaya cesaret edemez. adamın götünden kan alırlar. sen orda cirit atacaksın da bölge güçleri seni rahat bırakacak.. yok öyle bir dünya.

  2. ihtimal. bölge halkının dini kaynaklarını iyi bilen güçler tarafından yönetilen paralı kuklalar bu adamlar.
  abd de olabilir, petrol şirketleri de olabilir. güç bende, para bende senin görevin bu.

  amaçları ne ? enerji kaynağı.
  terör örgütünü çok amaçlı kullanıyorlar.
  dünyada bir olay olsa hemen bu örgütler üstleniyor.
  adamlar hem sömürüyor hem de islam korkusu aşılıyorlar. medya ile bunu çok rahat başarıyorlar.

  ateist gibi ifadeler kullanmam ben ateistlerin çoğu düzgün insanlardır.. ancak bu teröristler gerçeği gizleyenlerdir (kafirlerdir.)
  küfür ile sövgü aynı değildir. küfür:bilinen gerçeği gizlemektir. kafir: gerçeği gizleyen. mekfur: gizlenen.

  hiç hristiyan ülkelerde karışıklık var mı ? en son ne zaman batı ülkeleri savaştı ?

 • terörün dini falan yoktur. aksini söyleyen insanlarda beyin olduğundan süphe ederim. eğer öyle düşünüyorlarsa açıp dört büyük kitabı okusunlar. bütün dinler insanı barışa davet eder. terörü oluşturan etmenler geniş kitleleri harekete geçitrebilmek için dini kullanıyorlar. Aynısı siyatet için de geçerlidir. bakınız dünya ülkelerine Allah diyen lider oluyor. hepsi biliyor ki insanları kontrol etmek için din gerekli. Ayrıca terör örgütü çok daha geniş kapsamlı bir kavramdır çünkü terör örgütü sadece çıkıp ortalarda insan öldüren baş kesen bir kesim değil ellerine silah verip oraya gönderen zihniyettir. şu bi gerçek ki terör örgütü olarak tanımladığınız gruplarda para çoktur ancak kullandıkları cephaneleri mağralarda üretmiyorlar. o mazeeleri onlara tahsis edenlerle tetiği çeken kadar suçludur benim gözümde.

  2
 • hiç bir ateist kendisiyle aynı görüşte olmadığı için kendini canlı bomba yapıp onlarca insanın canına kastetmez.terörün dini yoktur diyen arkadaşlar lütfen bugün canlı bomba olanların kadınları sünnet edenlerin insanların kafasını kesenlerin bunları ne için yaptıklarına bu pislikleri kime feda ettiklerine baksınlar.

  ''yeeeaa onlar amerikan oyunları bla bla'' diye ağlamayın bu tarz cihadcı örgütlerin beslendikeri tek kaynak kurandır.ellerini ayaklarını çapraz kesin diyen bir ateist bilim adamı bulamazsınız ama taptığınız kuranda bu tarz şeylere sıkça rastlamanız mümkün

 • naps sözlük ahalisi? bir ateist olarak şeytanın avukatlığını yapacağım çünkü sizin bilginiz eksik. efendim sovyet sosyalist cumhuriyetler birliği'ni bildik mi? heh, orda militan ateistler birliği diye bi' topluluk var. bunlar sscb içinde ateizmi yaymak amacıyla kurulmuş bir örgüt. detaylı bilgi de şurada var: https://en.wikipedia.org/wiki/League_of_Militant_Atheists

  bu örgüt din adamlarına saldırılar düzenleyen, binlerce dindara dini nedeniyle zulmetmiş, öldürmüş bir örgüt. devlet destekli, sscb ilk ateist devlet yanılmıyorsam (yanılıyor da olabilirim diye şerh düşelim)

  yetmezse enver hoca da var, arnavutluk'un dinini resmi olarak ateizme çevirmiş ve yine militan ateizmi hayata geçirmiş, dindarlara karşı hareketlerde bulunmuş vs ona da şurdan: https://en.wikipedia.org/wiki/State_atheism#Albania

  tabii ki dinler doğaları gereği militan yetiştirmeye çok daha uygun. ama bu biraz da "davaya inanmışlıkla" alakalı. ha hiçbir ateist "allah yok" diye bağıra bağıra ölüme gitmez o ayrı.

  2
 • Bak bu tespit benim de dikkatimi çekti, bunu açıklığa kavuşturursak ülke adına önemli bir sorunu daha çözmüş oluruz, ya da en iyisi mi biz Müslümanlığı falan bırakıp hiçbir dine mensup olmayalım ooh kafa rahat, ne terör derdi var ne ibadet
  (bkz: yaşı IQ'sunun değerinden fazla)

  2
 • Komünist terör örgütleri herhangi bir dine mensup üye barındırmadığından, sırf Türkiye sınırları içinde bile 8-10 tane çok rahat bulursunuz.

  Tkp/ml, Dhkp-c, Mlkp, Mkp, Tikko... Bunların Allah'ı vardı da bizim mi haberimiz olmadı?

  2

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -