güzel olduğu için kendini bir bok sanan hatun

 • hiçbir şey nedensiz değildir. sırf güzel oldukları için evrenin merkezinde durduklarını sanan kadınlar, bu sanrılara erkeklerin teşvikiyle kapılmışlardır. üç kuruşluk akılları ve muhteşem kalçalarıyla erkek rüyalarını süsleyen, her sohbetin konusu olan pop kültürün gediklisi hatunların, ağzı açık ayran budalası modunda seyredilmesi, "bok"a bir değer kazandırdığından, hemcinsleri de "aynından benimde var. neden ben de bir bok olmayayım" düşüncesinde olacaklardır

  (bkz: gencim güzelim seni üzerim cici çocuk)

 • aslında güzel olduğu için on pohpohlayan erkeklerin suçlu olduğu gerçeğini tartişmak gerekir. çünkü kimse doğuştan güzellik kavramının farkında değildir. bunu onlara bu öğretiyi veren kişiler sorgulanmalı öncelikle.

  1
 • erkeklerin bok yemesinden mütevellit ortaya çıkmaktadır. türk erkeklerinin büyük kısmı abazalıktan kırıldığı için yurdumun kıllı kezbanları da dahil her dişinin götü evereste varmış durumda maalesef. beyni saman balyası dolu barajı geçemeyen embesil kızlar bile okumuş etmiş kültürlü gençleri beğenmiyor, neymiş efendim 1.90 boyunda kaslı değilmiş.

  erkeklere de kızamıyorsun tabi, adamlar islamcı kültürden geldiğinden dolayı bu işlerde özgüvensiz, evlenene kadar doğru dürüst kızlarla ilişki bile kuramamış , kimi görücü usülü evlenmiş falan dolayısıyla nefes alsın yeter mantığında olması doğal.

  bunun çözümü çok basit. instagramda filtre kovalayıp like kasmaya çalışan boş beyinsiz tipler yerine okuyup kendini geliştiren kızlara değer verilmeye başlanırsa bu götler everestten deniz seviyesine inecektir kısa zamanda. ha tabiki okuyup götü göbeği şişiren kızlardan bahsetmiyorum, insan kendine de bakmalı.

 • Böyle hatunlar yüzünden arkadaşım kalmadı tanışıyoruz içinden başka biri çıkıyor bu erkek arkadaşlar içinde geçerli onlarında afedersiniz biraz popoları havada içiniz ne ise dışınız o olsun boşverin kalçayı bacağı kası içinizin güzelliği dışınıza yansısın

  2

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -