günümüz ilişkileri üzerine

 • bu sevgili olaylarına bakış açım. Baştan söylüyorum bunları diyorum diye bende öyle yaptım vs gibi düşünmeyin.

  kızın tarafından bakıyorum şimdi olaya sen biriyle çıkıyorsun sevgili oluyorsun 1 hafta taş çatlasa 1 ay sonra sarılmalar öpüşmeler sevişmeler geliyor (herkes için demiyorum tabi istisnalar olabilir ama kaideler bozulmuyor tabi ki) 2 3 4 ayları devirip 1 2 3 yıl oluyor iş ciddiyete binince niyeyse cayıyorlar çünkü babalarının bu 3 yıllık ilişkiden haberleri bile yok. Veya oğlan fakir veya ne bileyim kızın hayalindeki gibi değil. Gençlik hevesi bir sevgililik akını işte. Sonra ayrılıyorlar kız unutur oğlan unutmaz sigaraya başlar alkol alır mutlu olamaz ama kızın umrunda bile değildir. Kız evlenir o çocukla 3 senede yaşadığı şeyleri umursamaz yüzsüz onursuz bir şekilde kendini adamın kollarına bırakır çünkü adam zengindir ailesinin onayını almıştır ona istediği şeyleri alabilir. Terkettiği oğlan ise gençlik yıllarında hevesini gidermek için takıldığı sıradan birisidir işte. Etrafımda gözlemlediğim olaylara bakarak en uzun ilişkilerin birçoğunun böyle biteceğini düşünüyorum. Benim zoruma giden sen bunları yaşa öpüş seviş git başkasıyla evlen ulan çok aşırı bir karektersizlik böyle bir kızla evlenmekten çok korkuyorum beyler. böyle kızlardan allah bizi korusun. Öyle yazmak içimi dökmek istedim buraya kadar okuyan varsa sağolsun eyvallah.

 • Haklısın kardeşim ne diyeyim senin dediğin gibi çevremde bu durumu yaşamış insanlar tanıyorum ama sadece erkekte degil bazı kızlardan da bu durumu yaşamışlar da var allah herkese yardım etsin.

  Allah bizi öyle bir sınavla sınamaz inşallah.biz birini sevdik ayrıldık hâlâ tam anlamıyla duzelemedik o durumda olsaydik acaba ne yapardık.

  2
 • sevgi yok onlarda. sadece li kısmı var. daha ne olduklarını kendileri de bilmiyorlar.

 • Libidolariyla, anlik hevesleriyle hareket eden sevgisizler toplulugu. istisnalar var midir elbet vardir lakin ben hic rastlamadim

  2
 • (bkz: çorap değiştirir gibi)

  istisnalar elbette ki var. onları bu durumun dışında tutuyorum.

  1
 • Çevremde gözlemlediklerime bakarak konuşacak olursam Bazılarında bir göze sokma durumu ve vıcıklık var. Günde 2782 tane vıcık vıcık instagram fotoğrafı, "heey benim sevgilim var" ve "aşkitoşkuuum bana ayıcık al.s" tripleri... Sevgili dediğin insan özel biri, sevgililik dediğin şey özel bir durum... Bu denli sergilemenin manasını çözemedim. Bazıları da cidden çok tatlı, maşallah. Neyse beni ilgilendirmez, yoo ne kıskanması? teşekkürler.

  3
 • herhalde vaziyeti en iyi bu şarkı açıklar
  link:
  yok her allah'ın kulunun senin sevgilin olduğunu bilmesi gibi bir zorunluluk mu var?

  galeri (1)

  don quijote
  2016-06-15 04:20:40

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -