gelinlik kızlar

 • atıf yılmaz'ın yönettiği, hamdi değirmencioğlu'nun senaryosunu yazdığı 1972 yapımı; dram, aile ve duygusal türündeki Türk filmidir.
  Yapımcısı ise berker inanoğlu'dur.
  Başrol oyuncuları; sadri alışık ve zeynep değirmencioğlu'dur.

  --- spoiler ---

  Sadi ile Nevin birbirlerine sırılsıklam aşıktırlar. Ve bu aşkın sonucu hayatlarını birleştirirler. Mutlu mesut bir hayat yaşamaktadırlar. Ta ki Nevin’in eski kocası ortaya çıkana kadar. Nevin’in eski kocası birden bire Sadi ile Nevin’in arasına çok kötü bir olayla girmek ister.Bunu engellemek isteyen Nevin eski kocasını öldürür.

  Ailesini korumak için hapse giren bir kadın ve üç kız ile başbaşa kalan bir babanın hikayesi. Babalarının evlenmemesi için akla gelmeyen birçok şey yapan kızların yer yer komik yer yer dramatik hallerini izleyeceksiniz.

  --- spoiler ---

  *Ayrıca belli bir yaşa gelmiş olan kızları, evlenme yaşlarının geldiğine inanılarak, "gelinlik kızlar" şeklinde çağırırlar.

  1
 • Evlenme cagina gelmis kızlardır.

 • düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet ve benzeri özel günlerde kadınlar, gündelik yaşamda giydiklerinden farklı, daha gösterişli ve daha şık kıyafetler giymek istiyorlar. burada, abiyeler devreye giriyor. birbirinden güzel abiye modelleri, şık, zarif ve aynı zamanda da iddialı bir görüntü elde etmek için tasarlanıyor. dantel başta olmak üzere pek çok detaya yer veriliyor. mini boy, midi boy bin bir çeşit abiye elbise modeli bulunmakta. tek parça olan elbiselerin yanı sıra, alt-üst takım ve abiye tulum modelleri de bulunuyor ayrıca. son yıllarda tek bir renk ile elde edilen abiyelerin trend olduğu görülüyor ancak aynı anda farklı renklerin kullanıldığı modeller de çok tutuluyor.

  bir evlenme kararı aldıysanız ve nişanınız için nişanlık arıyorsanız, modellere bakıp fikir edinmeniz daha faydalı olacaktır. çünkü bazen hayal ettiğiniz nişanlık modelleri sizi memnun etmeyebilir. bunun sebebi ise, her modelin her vücut tipine gitmemesinden kaynaklanıyor. dünyada moda da, diğer her şey gibi sürekli gelişiyor ve yeni yeni modeller ortaya çıkıyor. modanın takip edilmesi, nişanlık seçiminde de önemli elbette. son yılların modasına uyan bir nişanlık tercih etmeniz sizi bir adım öne çıkartır. nişanlık modellerine bakarak fikir alabilir, beğendiğiniz nişanlığı hemen diktirebilirsiniz. bu aşamada, nişanlığın sizin üzerinizde nasıl duracağı ile ilgili fikir almanız sizin açınızdan daha faydalı olur. böylelikle, hem hayal ettiğiniz gibi bir nişanlık giyebilir hem de içerisinde olabildiğine hoş görünebilirsiniz.

  tüm genç kızlar gelinlik giymeyi hayal eder. kimisi kabarık gelinliklerden hoşlanır, kimisi düz gelinliklerden. ama sonuç olarak, hemen her kız gelinliğe karşı bir sempati, bir ilgi besler. evlenmeyi düşünen, evlilik kararı alan kızlar için de mühim bir konudur gelinlik. gelinliğin modeli son derece önemsenir. her sene gelinlik trendi birbirinden farklı olabilmekte ve yepyeni modeller ortaya çıkabilmekte. bazı kızlar hazır gelinlik almayı tercih ediyorken, bazıları ise hayalindeki gelinliği diktirmeyi tercih ediyor. gelinlik modelleri ise evlenmeyi düşünen, evlilik hazırlığı yapan kızlara fikir veriyor. gelinliğini seçmek isteyen kızlar, gelinlik modellerine bakıyor ve fikir ediniyor. böylelikle, tam olarak hayalindeki gelinliği giyme fırsatı bulabiliyor.
  http://beylikduzumodaevim.com/abiye-modelleri/

  bizi takip edin

  omü sözlük © 2015


  birtakım şeyler: iletişim - - -